آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۲۰۲۵
تعداد نظرات: ۹۶ نظر
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۶
گزاره هایی ازیکی ازسران فکری گروه انحرافی
اگرچه از مدت ها پیش بسیاری از شواهد و علائم انحراف و فساد اعتقادی، اقتصادی و سیاسی گروه انحرافی نفوذی در دولت هویدا بود و برخی رسانه ها در مورد آن با اسناد و مدارک بارها و بارها مطلب نوشتند، اما به هر حال در این روزها، این مسئله بیش از پیش برای افکار عمومی روشن شده و عمق آن نمایان تر شده است...
بسم الله الرحمن الرحيم

«... فاذا برق البصر. و خسف القمر. و جمع الشمس و القمر. يقول الانسان يومئذ اين المفر. کلا لا وزر. الي ربک يومئذ المستقر. ينبئوا الانسان يومئذ بما قدم و اخر. بل الانسان علي نفسه بصيره. و لو القي معاذيره ...»

"عماریون"- اگرچه از مدت ها پیش بسیاری از شواهد و علائم انحراف و فساد اعتقادی، اقتصادی و سیاسی گروه انحرافی نفوذی در دولت هویدا بود و برخی رسانه ها در مورد آن با اسناد و مدارک بارها و بارها مطلب نوشتند، اما به هر حال در این روزها، این مسئله بیش از پیش برای افکار عمومی روشن شده و عمق آن نمایان تر شده است.

به گزارش براي مقابله با هر پيچک انحرافي اما بايد به ريشه هاي فکري آن در عرصه فرهنگي، علاوه بر مقابله سياسي اهتمام داشت. در واقع گام نخست در درگيري، شناخت است، چه، مواجهه بي معرفت محکوم به شکست است. پس اگر افسران نرم جبهه انقلاب اسلامی، کمر به مواجهه با يکي از بزرگ ترين فتنه هاي تاريخ اسلام و انقلاب بسته اند، بايد نيک بدانند با چه جریانی پنجه در پنجه شده اند.

بنابر این گزارش، يکي از تئوريسين هاي اصلي اين «فتنه فرهنگي ـ سياسي ـ اقتصادي»، آقاي «علي يعقوبي» است، که با توجه به عدم سواد لازم برای غور در بحث های اعتقادی، کلامی و فقهی، محمل نشر افکار و اعتقادات التقاطی شده و متأسفانه در بدنه متدین جامعه نفوذ قابل توجهی کرده است. وی به گفته خود تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی را در میانه راه رها کرده است.


علی یعقوبی در حال سخنرانی

بر این اساس و برگرفته از سخنان وی تنها به نکاتی از مشرب فکری اشاره ای کوتاه می کنیم باشد که اهل تفکر تنها لحظاتی در آن اندیشیده و تأمل کنند:

ـــ ايشان در غالب سخنراني‌هاي خود ادعا مي‌کند، مطالبي که مي‌گوید، در تاريخ هزار و چهارصد ساله اسلام گفته نشده و اين سخنان حتي براي علماي شيعه نيز تازگي داشته و آنان از آوردن مثل آن و يا تکميل آن عاجز هستند.

ـــ با مردم سالاري بسيار مخالف است و آن را در مقابل خداسالاري و امام سالاري مي داند. لازمه سخنانش، نفي مردم سالاري ديني نيز هست، زيرا هيچ نوع مردم سالاري را نمي پذيرد. مردم سالاري ديني را بيعت مردمي معنا کرده و انحراف از اين تعبير را انحراف از تشيع مي داند و بر این باور است، جامعه را بايد براي مهدي سالاري آماده کرد و نه مردم سالاري، وگرنه بويي از انتفاع از امام زمان(عج) نبرده ايم، ولي باز هم چندان راهکار اثباتي براي تحقق اين آرمان در عرصه اجتماعي ارائه نمي کنند.

ـــ ايشان روحانيت را منحصر در فقه فردي دانسته و حجيت علما را تنها در حوزه اي محدود به رسميت مي شناسد، ولي براي تکميل اين نقص به هيچ وجه يقين مقنني ارائه نمي دهد و خود را مدار حق معرفي مي کند. شايد اين مقايسه خود با انبيا و ائمه، خطرناک ترين بخش انحراف ايشان باشد!

ـــ مجلس خبرگان رهبري را از اساس باطل و اعضاي مجلس خبرگان را فاسق و بي دين دانسته و بر این باور است همه آنها بايد توبه کنند، مگر اينکه رهبري تأييد کند. تناقض در اين کلام خيلي روشن است. ايشان سراغ مرجعيت رفتن را نيز بدون اذن ولي فقيه باطل مي داند. تصدي ولايت فقيه را نيز براي اين منصب بدون اذن خاص امام زمان باطل مي داند؛ يعني معصيت کبيره است، ولي فقيه را قائم به امام زمان(عج) مي داند، نه قائم به قرآن و حديث.

ـــ معتقد است شيعه بايد معجزه داشته باشد و شيعه اي که معجزه نداشته باشد، شيعه نيست.

ـــ مي گويد جنگ هاي زمان ظهور از نوع تکنولوژي نيست و قواي خاصي به جن و انس داده مي شود که درگيري از آن سنخ مي شود. وی البته خيلي در باب اين قوا توضيح نمي دهد.

12. راه مقابله با آمريکا را قواي مهدوي مي داند، نه موشک شهاب و بمب اتم و در ادعايي بسيار خنده دار، باب انتفاع از اين نعمات خاصه و قواي مهدوي را در حال حاضر تنها براي حضرت خضر و تا حدودي خودش مفتوح مي داند. مي گويد امام(ع) امضا کرده اند که غير از ما دو نفر هر کس بهره مند از اين نعمات است به رحمت خدا برود و رفته اند. تنها ما توان ولايت ملکوتي داريم و اين را افشا مي کنم تا دشمن نااميد شود و دوست اميدوار.

 ـــ مي گويد دعايی از جنس ملکوتي در جوار استجابت ولايي قرار دارد و نخست وزير ترکيه بلنت اجويت که در جريان کوي دانشگاه 78 به رهبري اهانت کرد را همين گونه تنبيه کردم و دعايم بين دو تا سه روز مستجاب شد و زلزله آمد، زيرا من در ملکوت بودم و دعا کردم و اين دعا حرکتي ايجاد کرد.

ـــ می گوید داعي ملکوتي فاعل امر است، زيرا با دعايش سيلي ملکوتي را به سمت ولايت حرکت مي دهد و اين ولايت است که جهت دهنده و تعيين کننده است. مرگ اسحاق رابين و انتفاضه دوم هم به فاعليت من در ملکوت بود. ما از خدا خواستيم مردم فلسطين به گونه اي قيام کنند که هيچ کس توان درک آن را نداشته باشد و اين قيام تا زماني که ما بخواهيم ادامه داشته باشد. اينها شبيه کاري است که حضرت ابراهيم(ع) انجام مي داد.

ـــ مدعي است اين دعاها را در ملکوت تنها در اموري انجام مي دهم که رضايت امام(ع) را به صورت نوري مي بينم.

ـــ وی معتقد است هيچ فقيهي در ميان شيعه وجود نداشته و کسي غير از خودش جايگاه واقعي فقه را در نظام معارف اسلامي نمي‌داند. وي در موارد بسياري صريحا به علماي شيعه حمله نموده و آنها را به قصور در فهم معارف دين متهم مي‌کند. گاه نيز تحدي نموده و آنها را به مبارزه و محاجه مي‌طلبد. يکي از اهداف خود را از ذکر اين سخنان بيدار کردن علماي شيعه از خواب غفلت و نشان دادن راه به آنها معرفي مي‌کند.

ـــ مي گويد من از 313 نفر اصحاب حضرت نيستم و به من وعده شهادت در جنگ چهارم از جنگ هاي عظيم بين حق و باطل در آخر الزمان داده اند. دشمن خيال مي کند من جزو آنهايم. براي همين، بيشتر ايام سال مشغول جنگ با دشمنان نامرئي مهدي(عج) هستم، هرچند در ظاهر و جنبه مادي از رهبر اطاعت مي کنم.

ـــ مي گويد وظيفه دارم اجازه ندهم کسي داراي قواي ملکوتي شود. تا زماني که خدا بخواهد اين مسأله بايد انحصاري بماند. در باب نعمات خاصه و قوا بابش بر همه جز من بسته است.

ـــ مي گويد من به مشهد که مي روم، زيارت نمي خوانم. مي روم در حرم مي نشينم و مي گويم «آخيش». معتقد است که اهلش مي دانند، معناي اين حرف چيست. این در حالی است که اين گونه توسل و زيارت کاملا غير از روش دستور داده شده از سوي اهل بيت و سيره سلف صالح است.

ـــ معتقد است باب ارتباط برزخي با امام زمان کاملا باز است و همان شبکه امام و نواب که در دوران غيبت صغري بر پا بود، اکنون به شکلي بسيار گسترده تر در عالم برزخ برقرار است. هرکس هر هفته مي تواند از امام(ع) يا اين نواب اجازه بگيرد. مي گويد نزدیک صد نفر هستند که در برزخ اجازه صدور اين ملاقات را دارند.

ـــ معتقد است مقوله ولايت فقيه، آيات قرآني ندارد و آيات قرآني مربوط به ولايت فقيه همان آيات مربوط به حکمت است.

ـــ معتقد است هم اکنون هيچ هادي نیست و به زودي در يکي از شهرهاي بزرگ جهان واقعه اي عظيم رخ مي دهد که هر کس بتواند آن را جمع کند، هادي، حکيم و ولي جامعه است. بايد از هر حرفي که او در امور فردي و اجتماعي مي زند، اطاعت کرد. البته اول خدا قواي لازمه را به آن شخص مي دهد و بعد آن مطلب را به پا مي کند.

ـــ مراد از «روات احاديث» را که حضرت مهدي(عج) مردم را در زمان حوادث واقعه به آنها رجوع داده، منحصر به زمان نايب خاص دوم و حداکثر زمان غيبت صغري دانسته و آن را شامل دوران غيبت کبري نمي داند.

ـــ از خودش بسيار تعريف و خود را با امير المومنين(ع) مقايسه مي کند که از خود تعريف مي کرد. روشن است که قياس مع الفارق است، ولي ايشان حقيقتا خود را در چنين سطحي مي بيند.

ـــ ايشان روش خود را روش انبيا(ع) به ویژه حضرت ابراهيم(ع) مي داند و مدعي مي شود بر پايه تفکر صراط مستقيم به دنبال تحرک بخشي به مسلمانان به سوي ظهور بوده و از سوي حضرت زهرا(س) وظيفه دارد، زمينه را براي ظهور مهدي(عج) در دوران عمر کوتاهش فراهم کند. مدعي است خود نيز در اين راه به شهادت خواهد رسيد، چون از حضرت خواسته منفعتي در دوران ظهور نبرد.

ـــ ايشان معمولا از محکمات آيات و روايات گريزان است و به متشابهات متمسک مي شود.

ـــ ايشان مدعي است که بصيرت ملکوتي دارد و مي گويد در زندگي اش تنها در بين تمام علما و فقها يک پيرزن را ديده است که اين ديد ملکوتي را داشته است ولا غير.

ـــ مي گويد اصول دين در دوران غيبت تحريف شده. نبايد اموري نظير توحيد، نبوت، امامت، عدل و معاد را اصول دين دانست، زيرا بر پایه قرآن، مهمترين اصل دين «حنيفيت» است.

با توجه به نکات فوق مشخص می شود که داشتن نظام فکري منسجم ولو التقاطي و ملغمه ای از حق و باطل از بزرگترین نقاط قوت اوست.

ای کاش، دیگر دوستان انقلاب نیز پیش از اینکه فتنه دیگری دامنگیر انقلاب شود، به مقابله با این جریان بپردازند که غفلت دوستان از ظرفیت این جریان جهت فتنه شدن، ضرورتا موجب غفلت دشمنان از برنامه ریزی جهت توطئه به پرچمداری سران این جریان انحرافی نخواهد شد، چرا که به تعبیر زیبای امیر المومنین(ع) «من نام لم ینم عنه»... .
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷
انتشار یافته: ۹۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۵
27
36
این دیوانه را باید بیاورند تلویزیون و ازش بخواهند تا همه اینها را اثبات کند . اگر توانست که ما همه ایمان می آوریم ولی اگر نتوانست باید اعدام شود . اگر نتوانست حتما باید اعدام شود در ملاء عام .
پاسخ ها
ناشناس
| Seychelles |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۴
شما دیوانه اید از خدا بترسید
منصف
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۷
زیاد دقت کن تحقیق کن بعدا حکم صادر کن حرف هر کس رو بدون مدرک نپذیر
ناشناس
| Netherlands |
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
حرفتون خیلی درسته، بگید بیاد ببینیم چه میکند. چه آزمونی بهتر از این؟!
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۵
16
17
ايناديگه كيندباباخداعاقبتمونو
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
6
22
همانطور که شما هم اذعان دارید باید جواب این شبهات به صورت قوی داده شود
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
23
24
این بابا را نباید آزاد می کردند . / یه منحرف است که اثرات چرت و پرتهایش چند سال دیگه مشخص می شود. /
سرنوشت این مثل محمد علی باب خواهد شد
انسيه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
18
22
خدا شفا بده
anar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
18
16
به خدا اینو تحویل آمریکایی ها بدین بگید این بمب اتم ما کار تمام همه چی حله
این آقا الان کجاست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
4
36
رسول خدا (صلي الله عليه وآله) فرمودند:
598: «مَن بَهَتَ مومناً أو مؤمنَه اَو قال فیه ما لَیسَ فیه اَقامَهُ اللهُ تعالی یوم القیامه علی تَلٍّ من نّارٍ حتّی یَخرجَ ممّا قاله فیه»

کسی که به زن یا مرد با ایمان تهمت بزند یا چیزی را به او نسبت دهد که کار او نبوده، خداوند در روز قیامت او(تهمت زننده) را بر تلی از آتش نگه دارد تا از عهده آنچه گفته است بیرون آید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۹
كلمه ي حقيست كه از آن اراده ي باطل داري
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
9
31
دوست عزيز
به قول استادم آيت اله جاودان جهنم رفتن خيلي آسان شده
رهبر عزيز فرمودند به كساني كه وبلاگ نويس هستند بايد دقت كنيد در نوشتن
از نوشتار شما بر مي آيد كه اصلا گفته هاي اين بنده خدا رو نخونديد
من خوانده ام اما برداشت شما واقعا اشتباه است
به خدا پناه ببر
نبايد به اين زودي تهمت زد
تقوا كجا رفته
اگر بصيرت باشه تقوا هم هست
اما اين حرفها خالي از تقواست
جواب دادن اون دنيا خيلي سخته !!!!!
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۸
بنده بعید می دونم شما یه بارم پشت سر ایشون نماز خونده باشی
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
ایشون تحدی می کنند اما به علما اینطور که شما نوشته اید بی ادبی نمی کنند. الان واقعا شما فکر می کنید حوزه ما عالی است؟؟!! پس چطور صادق شیرازی ها به این راحتی دارند وجهه شیعه را خراب می ککند و حوزه هم کاری نمی کند؟ یا این وضع فرهنگ سیهه است که ما در کوچه و بازار داریم؟؟!! اصلا اون کسان متحجری که بر امام امت داغ دل گذاشتند مگر کجا بودند؟؟!! لطفا یک طرفه به قاضی نروید.
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
21
13
اینجور که این حرف زده چند وقت دیگه ادعادی پیامبری می کند
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
16
19
آنکه اسرار حق آموختند مهر زدند و دهانش دوختند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
16
13
اللهم کل اشفع مریض
بلند بگو اللهی آمین
پاسخ ها
شهلا
| United States |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۷
مخصوصا نویسنده این متن را
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۹
بیشتر از آن دوست عزیز که ساکن ایالان! متحده میباشید
ناشناس
| Netherlands |
۰۶:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
الهم اشفع کل مریض
و توفیق بده به انتفاع از امام زمان (عج)
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
24
8
این طرف خیلی خل و مشنگ تشریف داره و دیونه هست که نمیدونه چی داره میگه
پاسخ ها
مسلمان
| United States |
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۷
ادب میدانید چیست!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
بسیار کلامتان بی ادبانه و بی شرمانه است شما از امامانتان چه درسی گرفتید که حتی به قاتلان و دشمنانشان با این که میدانستد چه می خواهند بکنندو حتی به مادرو پدر بزرگوارشان دشنام میدادند انها را تکریم می کردند . امام خمینی به شاه کمتر از محمد رضا نگفت ... نمی دانید با خواندن چند خط اظهار نظر نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
9
11
شما به عنوان یگ رسانه واقعا ولایی و اصولگرا باید پیگیری کنید تا مشخص شود چرا ایشان در فاصله سال های 81 تا 83 هم یک بار بازداشت شده بودند و اتهامش چه بوده و اصلا چرا آزاد شده است ؟
همین قدر می دانم که در دادگاه انقلاب پرونده اش رسیدگی می شده است .
البته جالب است بدانید مسئولان امنتی و اطلاعاتی در فاصله سالهایی که ایشان در فرهنگسرای ارسباران ( اگر اشتباه نکنم سالهای 78 و 79 ) از افراد ثابت جلسات وی بودند و پس از اعتراضات به صحبت های این فرد فقط جلساتش محدود می شود .
یا جالب است بدانید یعقوبی در مواضعش فقط آقا را قبول دارد و همه را نقد و حتی رد می کند در همین زمینه اضهارات این فرد درباره شهید بهشتی و امام خمینی (ره) و بقیه هم بسیار شنیدنی و تاسف آور اما روشن کننده ماجراست :
1 - وی می گوید : « هر شب جمعه شهید بهشتی را در عوالم بالا شلاق می زنند ؛ دلیل آن هم تلاش وی در تدوین و تصویب قانون اساسی است ؛ آخه یکی نیست بگه شما به چه جراتی برای مملکته امام زمان قانون تعیین کردید ؟ »
2 - یعقوبی می گوید : « امام خمینی دو تا اشتباه داشت : یکی این که شاگرد تربیت نکرد و دوم اینکه زیر قانون اساسی رو امضا کرد »
3 - وی می گوید : « فلان شب آقای خامنه ای در عوالم یک درجه ارتقا پیدا کرد و از درجه فلان به فلان رسید »
4 - در اظهارنظرها می گوید : « نظرم من در مورد فلان موضوع با توجه به آیاتی که خوندم اینه ؛ حلا اگه آقایون حوزه نظر دیگه ای دارند ، عیبی نداره بیان ، اونا آیه بکشن منم آیه می کشم ، ببینیم چی میشه ( نقل به مضمون ، ولی عبارت آیه کشیدن عین همان عبارت است ) »
ali
|
Germany
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
3
13
فیلم ملک سلیمان از روی نظرات این آقا ساخته شده است .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۹
علی جان رو هوا حرف نپرون
منبع سخن؟
ناشناس
| Netherlands |
۰۶:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
این خبر درسته. و چیزی هم که عجیبه اینه که ایشون همه حرفاش رو مستند به آیات قرآن میکنه. موجود عجیبی است، یکی از متنهاش رو کامل -نه اینجوری تیککه شده- بخونید؛ بعد دوست دارم قیافتونو ببینم.
ali
|
Germany
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
8
10
امام زمان علیه السلام در یکی از تواقیت خود فرمودند :

در حوادثی و وقایعی که پیش روی شما می آید ( آخر الزمان ) به روات احادیث ما رجوع کنید .
آیا ایشان جزو روات احادیث است و یا دیدگاه های خود را از عالم ملکوت بیان می دارد که برای هیچ کس قابل اثبات نیست و یا خواب نقل می کند که باز هم حجت نیست .
تشیع یعنی 2×2=4تا و اگر کسی مطالبی گفت که خلاف این بود و با قرآن و حدیث مغایرت داشت مردود است حتی اگر آن شخص ابن سینا و ملاصدرا و ... باشد.

یکی از ادعاهای ایشان این است که مطالبی که من می گویم در تاریخ 1400 ساله تشیع بیان نشده ، باید از ایشان و شاگردان ایشان که با افسون کلام گیرای ایشان سحر شده اند پرسید یعنی امام زمان علیه السلام هم که هزار و اندی سال است زنده هستند و از ناحیه ایشان مطالبی بیرون آمده چرا اینها رانگفته اند ؟
چرا امام زمان این مطالب را به شیخ مفید و کلینی و مجلسی و بحرالعلوم و سیدبن طاووس و شیخ صدوق و آخوند خراسانی و شیخ انصاری و قبل از همه اینها به نواب اربعه نگفته اند ؟
امام زمان روحی فداه اینقدر علامه بحرالعلوم را در آغوش گرفته بودند که علامه بوی امام را می شناخت ، چرا حضرت این مطالب را به ایشان نگفته اند و هزار چرای دیگر ...

اگر ایشان واقعاً مدعی هستند که مطالبشان درست است، ایشان را به مناظره دعوت می کنم ، اگر قبول نکند یعنی باطل است .
salimire@yahoo.com
پاسخ ها
حقیقت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۸
باید امام شناسی شما را تحسین کرد!!! یعنی چون امام زمان عج وی را در آغوش گرفتند پس شاگرد اول اول است؟! خدمتتان عرض شود که رسول اکر صلوات الله هم ابن عباس را در آغوش گرفتند اما ایشان از همراهی امام زمانش در کربلا بازماند! و فقط ار حدود صدهزار صحابه سلمان شد منا اهل البیت !!! إن الله یرزق من یشاء بغیر حساب. ویاداریم: یهدی من یشاء الی صراط مستقیم شما هم یه سری به این وبلاگ بزنید www.ensaaf.blogfa.com که ادله ی کاملا قرانی روایی عقلانی فطری برای مطالب آقای یعقوبی مطرح کرده اند تحت عنوان جوابیه ی حجامی و جوابیه ی شهروند دردمند.
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
17
9
خاک بر سر گروه انحرافی که این دیوونه ایدئولوگ اونهاست/
پاسخ ها
شهلا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۷
ازبازکه آموختی ازنظردهنده بالا
یزدان پرست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۷
10
10
در طول تاریخ از این قبیل فرصت طلبان کم نبوده اند که بخاطر شهرت و مطرح شدن ناشی از عقده های درونی مدعی مسائلی بوده اند و عده ای جاهل به دنبالشان حرکت میکردند و سینه سوخته و حامی شان بودند
ادعاهای این بیچاره از این حرفها بالاتر است
خود را استاد اعظم میداند و حتی ... را شاگرد خود میداند که من به او گفتم چنین کن و چنان بگو و او انجام داد و نتیجه گرفت!
آدمی استعدادها و قدرتهای بالایی دارد و اگر تهذیب نفس نباشد نمیتوان این دیو نفس و اژدهای خطرناک را مهار کرد .
کار به جایی میرسد که داخل و خارج و وجود شخص میشود طعمه همین اژدها.
اما در بحث اجتماعی و مقابله با این افراد اگر مجازات سخت و شدیدی در کار نباشد کار از این هم بدتر خواهد شد.
یاعلی
شهلا
|
United States
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۷
9
27
هرمومنی که اصل حرفهای این بزرگوار رابشنودآنها را می پسندد
پاسخ ها
جعفر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۹
شهلا جان ببینم اصلا چیزی در باره ایمان و یا اسلام می دانی!؟
ایشان حرف هایشان نه عقلی است(حجت درون) و منطبق بر آیات روایات(حجت بیرون) است.
هیچ کی ندونه ما که میدونیم مشکل شما و امثالهم چیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۳
اين جناب شهلا حتي اسم واقعيشو نميگه اينجا
بعدشم من از نزديك اينارو ميشناسم ميدونم بيشترشون پسرن.اصلا اين با خانوما كلاسي نداره!
سرباز رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۸
3
16
عزیزان اصولگرا چرا با دادن اطلاعات غلط در مورد ایشان فضا را آلوده می کنید؟ اطلاعات غلط و نسبت های ناروا. تقوا داشته باشید.
حرفهایی که فرد ناشناس در مورد شلاق زدن شهید بهشتی از قول ایشان گفته کذب محض است باور نکنید چرا این حرفها را نشر می دهید؟ تقوا تقوا تقوا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۸
9
10
سلام
من فرزند یکی از مریدان سرسخت وسحر شده ایشان هستم.از خداوند بلایی به بزرگی ادعاهای ایشان برایش خواستارم،به اندازه همه این 13_14سالی که از زندگی ما و خیلی از مریدانش را تباه کرد. من با دیدن برنامخ به سوی ظهور اشک ریختم و نماز شکر خواندم.برای هدایت پدرم دعا کنید،
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۳
چي بگم! اين آدم كه همه ش ادعاس كه رفتار با خانواده و همسر و فرزند و ...
آدم نميدونه چييييييييييييييييييييي بگه !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
من از خداوند میخواهم که خودت را به راه راست هدایت کند.شما که سخنرانی اقای یعقوبی را شنیدید چرا این حرف را میزنید صحبت های ایشان را به هیچ عنوان نمیتوان رد کرد
مهدی موسوی نژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۹
5
11
به اعتقاد این حقیر وجود این انحرافات ناشی از عدم تحقیق وسیع در مسایل دینی به شکل علمی است .
بزرگترین عرفای معاصر ما ایه الله قاضی و شاگردانشان ایه الله بهجت و علامه طباطبایی و ایه الله کشمیری بوده اند .
و یکی از مسایل مهم سیره فکری و عرفانی ایشان ملاک قرار ندادن کرامات و مکاشفات است .
(میتوانید به زندگی نامه همه ایشان رجوع کنید ) 
در این سیستم مکاشفات و کرامات صد در صد ملاک نیستند و گاه برای گمراه کردن فرد از مسیر اصلی و در جا زدن وی ممکن است خطرناک باشد . شکی نیست که افراد با مدتی رعایت کردن یکسری آداب و ریاضت ها (منظورم ریاضت های شیطانی نیست)
به کرامات و قدرت هایی دست پیدا می کنند .(مانند توان خواندن خیال و فکر افراد رجوع کنید به زندگی نامه ایه الله انصاری همدانی و هشدار ایشان به ایه الله دستغیب برای بازگشت به شیراز برای جلوگیری از اقدام شاگردی از ایه الله دستغیب و نجابت که از این قدرت سو استفاده کرده بود و مرید جمع می کرد )
نکته مهم این است صرف وجود کرامات یا مکاشفات دلیل بر حقانیت شخص نیست
یکی از کتبی که خیلی مورد استفاده گروه هایی مانند انجمن حجتیه است کتاب النجم الثاقب در مورد کسانی است که امام زمان را دیده اند است . در سوالی از ایه الله کشمیری ایشان جواب می دهند بسیار با خوش گمانی نوشته شده است و غالبا خیالات افراد است .
لذا افراد مذهبی بخصوص انهایی که وقت تحقیق صحیح پیدا نمی کنند (حتی مدیران حکومتی با مشغله فراوان ) نباید به صرف دیدن چند کرامت و خواب و ... گمراه شوند
باتشکر.
محمد باقر سجادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۶
3
18
سوال من از دوستان فقط یک چیز است: شما مطالب این بنده خدا را خوانده اید؟
من مشتاق شدم که مطالبشان را بخوانم ولی خدایی تا وقتی نخوندیم قضاوت نکنیم چون میشه بی تقوایی و تهمت
دوستان نکنه ما هم مثل اونهایی بشیم که دست توی گوششون میکردن تا صدای پیامبر رو نشنون
تا حالا فکر کردید چرا مردم شام گفتن مگه علی نماز میخوند؟ چون تاحالا امیرالمومنین رو ندیده بودن
بیایید اول جزوات این بنده خدا رو بخونیم بعد قضاوت کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۳
آقاي سجادي اولا كه من ميشناسمتون!:) كه توي اين جريان هستيد! بعدشم كه خودتم تابلو كردي كه خونده بودي ولي ميگي من نخونده بودم حالا بيايد جزواتو بخونيم@
از كجا ميدونستي جزوات دارن كلك!؟؟؟:)))))))))))))
خيلي دروغگوييد به خداااااااااااااااااااااا
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۸
4
15
سلام دوستان
من مطالب ایشان را خواندم.واقعا جالب است.دوستان به نظر من ایشون ذره ای از علم ازلی را نیوشیده اند.عزیزان بسیاری از اساتید اخلاق هستند که علمس را ندارند.مثل جناب رجبعلی خیاط که دیده هاش را بیان میکرد.حالا هی بیایید بگید رجبعلی خیاط بی سواد بود. خب باشه اهلش میدونستند که این حرفاش راسته و با سواد نمیشه اثبات کرد.خب این نظر ایمه است هر کی را بخواهند دستش را میگیرند
پاسخ ها
نقره داغ
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۶
احتمالا کلاس تند خوانی رفتی که تونستی مطالب ایشون رو بخونی و نتیجه گیری هم بکنی
الی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۸
رجبعلی خیاط توسط علمای زمانش تایید شد و ادعاهاش هم اصلا شباهتی با ادعا های این بابا نداره. شما برو تحقیق کن ببین نظر علمای زمان ما راجع به این فرد چیه. اونوقت اونو تایید کن. نمیدونم چرا بعضیا دوست دارن مسایل دینی را از مسیر های عجیب دریافت کنن. شما رو به خدا بخاطر خودتونم که شده برای گرفتن دینتون بیشتر حساس بشید و زود مرید هر کسی نشید نمیگم تکفیرش کنین فقط میگم همونطور که برای مسائل دنیایی تون دنبال کارشناس میریدبرای دینتون هم از چند تا کارشناس سوال کنید چند تا کتاب مطمئن بخونیدبعد همه داده ها رو کنار هم بذارید و نتیجه گیری کنید. کم نبودن آدمایی در طول تاریخ که بخاطر سحر کلام یه نفر آخرتشونو به باد دادن.تو رو خدا دلتون به حال خودتون بسوزه
فرداد آزاداندیش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۶
10
4
بهترین کار این است که بگذارند خودش در افتضاح ادعاهایش رسوا شود البته اگر فرد با ذوقی باشد تناقضاتش را جمع کند و زمینه رسوائیش را فراهم آورد اما مطمئنا کسانی که با دین و مقوله انتظار و ظهور بازی کنند خود دین رسوایشان خواهد نمود و این نشانه خلئی است که در مراکز علمی وجود دارد که یک فردی اینچنین افرادی را اغفال کند
313
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۳۰
3
15
از صحبت های شما کاملا برمی آید که حتی یک کلمه از حرف های یعقوبی را نشنیده اید و تمام این حرف ها را از افراد گروه محخاف می زنید
وای به حال شما .....
چرا شماها این طور هستید و نمی خواهید هدایت شوید و تا یک نفر حرف حق را می زند منکوبش می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما باید در جهل مرکب خود بمانید
حق تان است......
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۸
2
10
بابا شما ودیگر دوستان دسایتهای مخالف علی یعقوبی فقطوفقط گفتی که این اقاچون با این وان مخالف است بس مرتد می باشد ولی دلایل بنده خدا را انگار اصلا ندیده اید وفقط به فکر موضع گرفتن در مقابل او وصحبتهاش بوده واصلا از توان شما برای اوردن یک دلیل محکم ومستدل خارج بوده ودل ادم برای شما بدرد میاید که بابا یک ذره بیشتر مطالعه کنین وبجای اینکه عمودی برای رهبری وانقلاب باشین سنگ وچاله ای جلوی این مسیر نباشین وکمی سواد ومطالتون را بالا ببرین ممنون میشم...
مسافر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
0
10
به همه دوستان سلام
برادران عزيزم همه ما محبين امام عليه السلام هستيم بايد دست به دست هم بدهيم تا هر چه زودتر امام غريبمون ظهور كنن در مورد ايشون زياد عجله نكنيد كمي صبر كنيد و خواهش ميكنم مطالبشون رو بخونيد بعد نظر بديد
خدايا به حق فاطمه زهرا سلام الله عليها در ظهور مهدي فاطمه بسيار تعجيل فرما ...
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
2
7
خاک تمام عالم را روزی بر سر خواهید ریخت و آرزو خواهید کرد کاش هیچ وقت علم اینقدر پیشرفت نکرده بود که شما میتوانستیدسایت بزنید
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
0
6
--- النمل ---
وَ إِذا وَقَعَ الْقَوْلُ عَلَيْهِمْ أَخْرَجْنا لَهُمْ دَابَّةً مِنَ اْلأَرْضِ تُکَلِّمُهُمْ أَنَّ النّاسَ کانُوا بِآياتِنا لا يُوقِنُونَ (82)
و هنگامي که فرمان عذاب آنها رسد (و در آستانه رستاخيز قرار گيرند)، جنبنده‏اي را از زمين براي آنها خارج مي‏کنيم که با آنان تکلّم مي‏کند (و مي‏گويد) که مردم به آيات ما ايمان نمي‏آوردند.


--- يوسف ---
وَ کَأَيِّنْ مِنْ آيَةٍ فِي السَّماواتِ وَ اْلأَرْضِ يَمُرُّونَ عَلَيْها وَ هُمْ عَنْها مُعْرِضُونَ (105)
و چه بسيار نشانه‏اي (از خدا) در آسمانها و زمين که آنها از کنارش مي‏گذرند، و از آن رويگردانند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۸
6
2
فكرميكنيد بابيت و وهابيت جطور ايجاد شد؟؟؟ اياميدانيد؟ اهاي شما كه جزواتش را خوانده ايد يا به ديكران توصيه ميكنيد كه بخوانند تا شايد مثل شما فريب بخورند اول برويد جواب اين سوال را بيدا كنيد
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۸
2
6
این برداشت های اشتباه از سخنان آقای یعقوبی نشان از کوته فکری و سطحی نگری شماست
ایشان خالی از هرگونه تکبر و خودستایست
مرور زمان همه چیز را روشن میکند
خواهشا اول جزوات را بخوانید بعد نظر بدهید

اللهم عجل لولییک الفرج
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۷
2
4
بازم دستش درد نکنه یک حرکتی کرده شماهایی که معترضیید چیکار کردید
حامد
|
United States
|
۰۴:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۶
3
4
آدمی به مظلومی ایشون کمتر دیده ام
اینهمه تهمت ، از ارتباط با آدمی! مثل مشایی گرفته تا تهمت به پدر شهیدش که با حجتیه در ارتباط است.
فقط می دانم ایشان حداقل کاتالیزوری بود که چرک و کثافات تمام جریانها به بیرون ریخته شود.
1بیسواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۵
0
0
لعنت برشما که پیامهای مردو رو نمیزارید.همینجا نشون میده که شما دروغ گو هستید.
تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
2
3
ایشان حقا راست می گوید
از جزوات و مطالب ایشان کاملا مشخصه
برید بخونید تا ببینید چه نوری در کلام ایشان هست.
این گزیده نویسی ها اصلا راه درستی برای نقد یک شخص نیست. من خودم با همین سایت ها اشنا شدم اما بعدش به حقانیت این شخص پی ردم. ایشان از دخایر الهی است
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
2
2
به خواندهای دیگران ونتیجه گیری های آنها اعتماد نکنید چرا که در زندگی بسیار به نظرهای شما اعتماد نشد.خودت بخوان ونظر بده.خواندم ،فکر کردم،تحقیق کردم و...دیدم غذایست که انگار سالها گرسنه اش بودم
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۱
0
4
دریکی از نظرات خواستید که منبع حرفشون که درباره فیلم ملک سلیمان بود بگن .
منبع : کتاب از ملک سلیمان تا ملک مهدی را مطالعه کنید.
بخصوص بخش ابتدای کتاب که ازجلسه دیدار با امام خامنه ای آورده شده.
صداقت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۱
0
3
سلام.
ازشمایه خواهش داشتم.
اگه امکان داره در پاسخ به نظرات ادب را رعایت کنید
صابر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۳
3
1
چقدر ادم باید احمق باشه که به دری وری بودن حرف یعغوب شک کنه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۲
0
1
یکی از چیزهای خوبی که روزای اول انقلاب بود این بود که منحرفا و نماینده بعضی افکار التقاطی رو می آوردن تلویزیون و بحث و روشنگری میشد البته شاید گاها بعضی نتایج بدی هم داشته باشه ولی در مواقعی اینکار ضروریه در مورد ایشون هم اگر کار بجاهای باریک بکشه و مباحثش عمومیت پیدا کنه اینکار میتونه مفید باشه البته فعلا بنظرم درحد و اندازه ای نیستن که علنی باهاشون برخورد کرد و برخوردهای بی سرو صدای نهادهای امنیتی کافیه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۹
0
1
سلام.بهتر است دوستان قبل أز اينكه موارد بالا را بخواهند جواب دهند ابتدأ در فضائي عقلاني و فارغ إز تعصبات خاص به تحقيق مشغول شونا و زود قضاؤت نكنند
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۸
0
1
من موندم توئي كه آقاي بزرگواري مانند علي يعقوبي يكي از خوبان روزگار را نميفهمي چطور از اسلام بهره اي برده اي كه حالا در لاك مسلمان سخنوري ميكني ابن ملجم جمعش كن تا جمعت نكردم
پریسا
|
United States
|
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۰
1
2
زنده باد علی یعقوبی. همین که اصحاب قدرت و ثروت ایشون رو تخریب می کنن نشون میده که ایشون جزء اولیاء الله هستند. من عاشق علی یعقوبی هستم از همین امشب به بعد
پریسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۰
1
0
زنده باد علی یعقوبی. همین که اصحاب قدرت و ثروت ایشون رو تخریب می کنن نشون میده که ایشون جزء اولیاء الله هستند. من عاشق علی یعقوبی هستم از همین امشب به بعد
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۶
من این ها رو میشناسم به خودشون هم شک دارن
صادق پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۰
0
0
خیلی ایشون نظرات نابی دارند. اگر نمی فهمید انکار نکنید بگویید نمی فهمم. مطالبی که نوشتید بعضا راست و بعضا دروغ است. آن هایی که راست است خیلی حرف های عمیقی است و شما توان فهمش رو ندارید و برای دروغ هایی که گفتید به خداوند وا می گذارمتان. خدایا یه ذره فهم بده به بعضیا.
یک دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۶
1
1
ای مریدانی که به نظر می آید خیلی به ایشون ارادت دارید یکی از شما ازش بپرسید ایشون سر قبر حاج آقا رحیم ارباب در تخت فو لاد اصفهان چی گفتند اگر همانی را بگویند که من شنیدم فکر نکنم دیگه اینقدر سنگش را به سینه بزنید یا مطلبی را که سر مزار یوشع نبی گفتند.آره عزیزم بیا پیش خودم تا روشنت کنم
دجال شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
2
با سلام به همه دوستان می خواستم یه مطلبی در مورد آقای یعقوبی بگم .مطالبی که ایشان استفاده می کند بارها و بارها دیگران استفاده کردند،استفاده ابزاری از قرآن و حدیث ، فرقه هایی مانند بابیت و منافقین ،این ها هم در نوع خود بسیار عالم به روایات و قرآن بودند ولی از این کلام حق اراده باطل و قدرت و عامل بیگانه بودن نتیجه گرفته شد ایشان نه به فکر امام زمان هستند نه به فکر دین بلکه فقط به دنبال مطرح شدن خود به عنوان باب امام زمان و تنها کسی که در این دوران ماموریت زمینه سازی ظهور به او داده شده و دیگران را در این سطح ها نمی داند و بسیار زیبا و زیرآب علمای پاک دل و اهل عمل 1400 ساله را می زند و در ذهن شنونده و خواننده این تلقین می شود که راه همه غیر از خودش که از امام به او الهام می شود غلط است ایشان به دنبال تقدس خود... ادامه دارد
یک دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
3
4
سلام به تمام مریدان آقای یعقوبی بنده سالهاست با افکار ایشان آشنا هستم تقریبا از زمانی که مطالب ایشون به صورت جزوه انتشار یافت من به همه مریدان ایشان حق میدهم که مست و مدهوش افکار ایشان باشند زیرا این مریدان عرفان ناب و باده عشق الهی را نچشیده اند روزها میگذرد و مشاهده میکنم که عده ای از دوستان که با حرص و ولع طی کردن مراتب سیر و سلوک با سرعت نور. نزد این آقا رفته اند با سر افکندگی وشرمندگی باز می گردند حتی آنانی که طی الزمان و طی السان داشتند و قرآن را در یک ساعت ختم می کردند با دست تهی -فشل و شکست خورده و عرفان زده می آیندو اظهار پشیمانی می کنند سروران اگر قاضی های زمان نشسته اند و درویش نمایان و مدعیان نیابت از امام(ع) رجز می خوانند ما را غمی نیست که بزودی میر فندرسکها شال از کمر باز خواهند نموده و حق را آشکار می کنند و باطل را رسوا می نمایند.اگر ما به دنبال سراب رفتگان را که با مشک تهی باز می گردند ندیده بودیم ... اگر ما نخوانده بودیم افکار این آقا را و... حق اظهار نظر نداشتیم.فرموده اند به نظر من علمای شیعه ... کسی می تواند در باره علمای شیعه اظهار نظر کند که اقلا یکبار بحارالانوار و کتب اربعه را خوانده باشد من نمیدانم چرا اگر ما یک نظر درباره قطبشان بدهیم سر مارا میشکنند که شکسته اند ولی ایشان درباره علمای شیعه چنان نظر میدهد که انگار ... عرض کنم ایشان یکبار فقط یکبار نام علمای شیعه را برای ما بگویند فقط نام نه رای و عقیدیشان والله بنده مرید نه غلامشان میشوم .علمای شیعه یعنی سید بحر العلوم . شیخ مفید .مقدس اردبیلی و... که ارتباتشان وتشرفاتشان برای همه معلوم و مکشوف است و امام زمان روحی وارواحنا له الفداه آنها را تایید نموده حقیر به دو طریق می توانم این تعارض را حل کنم یکی اینکه امام (ع)سهل انگاری نموده وبیخود وبی جهت اینان را تایید کرده چون شما که طبق فرمایشتان با امام در ارتباط هستید آنان را قبول ندارید. یا شما اشتباه میکنیدیا امام حقیر فکر کنم مریدان شما آنقدر عاقل هستند که بین امام ونایب امام انتخاب احسن نمایند و اما راه حل دوم اینکه آن شخصی که شما با آن در ارتباط هستید امام زمان نیست.حال اگر یکی از شاگردان شما بگوید ایشان نگفته تمام علما و این عالمانی که شما ذکر کردید را قبول دارند عرض میکنم تمام علمایی که با امام زمان در ارتباط هستند تقلید را بر غیر مجتهد واجب می دانند(مگر برای محتاط) .خوب حال که کار به اینجا رسید هر که از شاگردان آقای یعقوبی که مجتهد نیست در رابطه با افکار و کلام آقای یعقوبی از مرجع تقلیدش سوال کند نه برای اینکه حرف ما ثابت بشود برای هدایت خودش که اگر احیانا فردای قیامت گفتند با چه مجوزی از ایشان تبعیت کردی بفرمایی به گفته فلان مرجع یا مجتهد. اینها را برای تو گفتم ای نور چشمانم. ما که مشغول ذکر و ورد و ریاضات شرعیه خودیم ودر این راه بسی به ما تفضل شد و دیدیم انوار استهبدیه را شمسین و قمرین را و چشیدیم ........ که لا فخر لی . دستی به لوح محو و اثبات رساندن که ما حصل آن پیشگویی کردن است و تسخیر وخواندن ضمائر و تصرف در اغیار به یک اربعین میسر میگردد اگر طالب محبوب باشی
درباره آقای یعقوبی بسیار می دانم و میگویم برای آنکه بخواهد بداند.....
لجوج نیستم .....
خودسر بی ادب نیستم....
اگر بگویم حاضرم با استادتان مباحصه کنم از کوره در می روید که در شانشان نیست با تو مباحثه کنند....
لذا اگر شاگرد شاگرد شاگرد شاگرد شاگرد شاگرد شاگرد شاگرد شاگرد..... قابل می داند بیاید تا در هر منبعی که خواست با قرآن عقل سنت اجماع و... بحثی داشته باشیم ....
ودر واقع برای شاگردانشان واجب است از استاد خویش دفاع کنند که اگر در مظان اتهام است از این ورطه خارج شوند.

دیدم عزیزانی که ایشان را به استادی پذیرفته اند اهل تعقل و معنویت هستند احساس وظیفه کردم چند سطری بنویسم

گفته اند انسان خواب را میشود بیدار کرد ولی کسی که خود را به خواب زده هرگز نمیشود بیدار نمود
انشا الله ما خود را به خواب نزده باشیم

ومن الله التوفیق برای همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم
اگر کسی عرائضمان را خواند و طالب بودحقیر در خدمتم والا
بنشینم و صبر پیش گیرم دنباله کار خویش گیرم
پاسخ ها
یاس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
حرفی که از دل برآید لاجرم بردل نشیند ازبیان شیوا واستدلالتان متشکرم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
با امید به انکه به جد به دنبال حق و حقیقت باشید به اینجا سری بزنید ادله کاملا روایی قرانی و عقلی فطری در مورد مطالب ایشان وجود دارد تحت عنوان جوابیه اقای حجامی ...www.ensaaf.blogfa.com البته مدیر سایت دست قدرتمندی در عدم انتشار نظراتی مه به مزاجشان خوش نمی اید دارند
...
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
سلام ،خدمتتان عرض شود خیلی مختصر که ملاقات امام زمان نشان شیعه حقیقی بودن نیست... داستان های برخی تشرفات را خوانده اید ؟ اگر دقیق شوید مطلع می شوید که به رحمت و لطف امام است حتی نصیب خیلی از افراد می شود! و اینکه درجاییکه شما شاگرد در سطح دکترا و بالاتر ندارید بچه های خوب ابتدایی و راهنمایی هم دستی ب سرشان می کشید این به معنای اوج شیعه بودن آنها نیست .. بله در جاییکه معارف ناب و اهلش یافت نمی شود تکه نانی غنیمت است! شما به یک نمونه از گفتگوی فردی که امام زمانمان را ملاقات کرده توجه کنید وقتی که به نقل کتاب یک ساعتی نمی گذرد که اثاثیه اش را از خانه قبلی به میل خودش به خیابان منتقل می کند برای یافتن خانه جدید که امام زمان می رسند و می فرمایند : ناراحت نباش اجدادمان نیز مصیبت های زیادی کشیده اند وی می گوید :درست است آقاجان ولی هیچ کدام از اجدادمان به اجاره نشینی مبتلا نشده بودند. !!!! مرد مومن این چه طرز صحبت با امام است ؟ و امام می فرمایند : ما ترتیب کارها را داده ایم و ... . امام حسین از نوزاد 6ماهه تا جوان و برادرو همه را فدا کردند ان وقت می گویی اجاره نشین نبوده اند ! ببخشید چرا از بین این همه اطرافیان و اصحاب پیامبر که بالای صد هزار نفر بودند یک نفر شد سلمان منا اهل البیت؟؟؟ چون فقط او بود که میل امام زمانش یعنی امام علی را به میل خودش ترجیح می داد .. الان چند نفر میل اامام را می فهمند که بخواهند ترجیح دهند؟! اگر می فهمند وجاری می کنند نباید وضعیت مثلا فرهنگی جامعه ما این چنین باشد ... . رسول اکرم در حق ابن عباس هم دعا کردند و او را در اغوش گرفتند اما او از همراهی با امام حسین در مسیر کربلا جا ماند! اتفاقا بسیار زیاد و عالی قران و حدیث می خواند! اما از همراهی امام زمانش جاماند! همین فرد که می شود شاگرد اول حوزه و دانشگاه امروزی ( چون غالبا در محضر امام علی بودند و از علوم معمول ایشان بهره می گرفتند ) وقتی با میثم خرمافروش روب رو می شود میثم چیزهایی می گوید که او به گوشش هم نخورده بود و می ماند که اینها را از کجا آورده .. بله اهل بیت برخی را مشمول علوم و معارفی ناب تر و ناب ترین می کنند و مورد تربیت و هدایت ویژه می کنند ، حال اگر فردی به اذن خود امام تنها از این چشمه ننوشد و دیگران را هم بنوشاند باید اینطور سخن گفت !!! بی انصافی است از 149 جزوه که هر کدام حداقل 15 صفحه است اندک تر از اندکی را به میل خود و یا کپی کردن از دیگران! می اورید و به میل خود تفسیر می کنید! با احدیث هم اینطور برخورد شود و حتی قران اشتباه و شبهه ناک و کفر امیز می شود
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
سلام بنده می خاستم بدونم که چرا خدا انتخاب می کنه انسانها رو برای تعلیم دادن به آنها .این تبعیض قائل شدن نیست.ممنونم اگر راهنماییم کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۵
1
1
حرفهای ایشونو تا نخونید و یا نشنوید نمیشه نتیجه گرفت حرفهاشون خصوصا تفسیرات قرآنیشون بسیار آدم تشنه رو سیراب میکنن در حدیثی از پیامبر ب این مضمون ک بعد از رحلتشون دینشون انقدر تحریف میشه ک با ظهور حجت قائم بازهم اسلام احیا میشود و باز در حدیثی دیگر از امام حسن ع داریم در ان زمان ک هادیانی از جانب ما منصوب شدن ک تفسیر آیات اول سوره حدید و سوره توحید نمودن هرکس ک از آنان پیروی کند بداند ک راه درست انتخاب کرده البته ب این مضمون اینارو کنار هم بزارین و تفسیرشون از قرآن بخونید کمی تامل کنیم و بعد قضاوت کنیم من آدمیم ک دارم دنبال خدام میگردم تا اینجا چیزهایی ک ازشون خوندم منافاتی با اسلام و تشیع نداشته ارادتم ب اهل بیت و رهبر معظم زیاد شده یعنی اصلا نبود ارادتی بلکه پیدا کردم این ارادت .تازه ایشون کسی زیر سوال نبردن فقط میگن ب کجا چنین شتابان از خواب غفلت بیدار شیم ای خوبان دین .
جواب یک دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۷
0
6
آقای یک دوست شما انقدر دوستان را به مباحثه دعوت می کنید یه سوال دارم.
میتونی اصول دینت را با آیه و حدیث ثابت کنی؟ بگو طبق کدام حدیث یا آیه اصول دین باید توحید. معاد .نبوت .عدل .امامت باشه.
نه چیزهایی مانند. امامت. و رسالت . رحمت و ...؟
فقط خواهشا صراحتا یک آیه یا یک حدیث برای ما بیاور تا بعد ببینم چند مرده حلاجی که دیگران را به مناضره دعوت میکنی؟
پاسخ ها
hasan
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۷
اصل اول توحیده چون ملاک رستگاری واولین دستور پیامبر این بو د قولو لا اله الا الله تفلحو /اصل نبوت چون کسی که نبوت پیامبر اسلام رو قبول نکنه طبعا دین اسلام رو هم قبول نمیکنه //اصل معاد چون حدود 20درصد ایات قران درباره معاده/البته بحث امامت محل اختلاف بین مسلمینه
جواب آقایی که خود را دوست نامید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
0
4
من با اجازتون یه سرچی تو رساله های مراجع کردم. و دیدم همه به اتفاق می گویند تقلید در اصول دین جایز نیست حالا شما چگونه جوانان را به تقلید دعوت می کنید. همه جوانان باید در دین خود تحقیق کنند و هر کس حرف قوی تر و قرآنی تر میزند را باید بپزیرد . نه اینکه بگوییم چون فلانی مرجع است ما نباید به غیر مراجعه کنیم. شاید غیر مطلبی را بگوید که سند قرآنی و روایی داشته باشد. شما دوست عزیز را دعوت می کنم که بخش اول کتاب چهل حدیث امام راحل را بخوانید و ببینید چه می فرمایند.
جواب به آقای دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
0
4
دوست عزیز سوالی از شما دارم.معیار شما از تشخیص اهل حق چیست؟ آیا شما اهل حق را با تایید افراد می سنجید یا با حق . اگر با تایید افراد می سنجید باید بگویم کاملا در اشتباه هستی چون که در طول تاریخ افراد به اصطلاح مومن جلوی اولای خدا ایستادند. اگر با حق می شناسی برو مطالب ایشان را با اول با صحبت دیگران تطبیق بده بعد با آیات قران و ببین چقدر موضوعات مورد تایید قرآن است.
مثلا برو درباره حنیفیت‌. فرق انسان و بشر. بهشت ظهور. کلمات . برپا کنندگان ظهور. رجعت و....یه مقدار تحقیق کن و ببین آیا مطالب ایشون مورد تایید قرآن هست یا خیر...
حق جو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۸
1
3
عاشقشم . سالها دربدر و اواره و تشنه بودم به هر کتابی به هر عالمی رجوع میکردم جواب نمیگرفتم . هر چقدر بیشتر جستجو میکردم کمتر می یافتم . خیلی واسم سخت بود زندگی . با عرفان و عارفان کمی تا حد سیصد کتاب و اندی خوندم و اشنا شدم ولی انگار این کتاب ها حرف دل منو نمیزدن . شاید خیلی مواقع احساس میکردم این کتاب ها و این عرفا به قله های رفیع انسانیت رسیدن ولی تو ذهنم بود که چنین چیزی بسیار شان بالایی داره و خداوند به سادگی عطا نمیکنه . از طرفی در اکثر مسلک های تایید شده علما و عرفا فقط یک چیز مطرح بود کمال خودم رشد خودم مقامات خودم فلاح و سرافرازی خودم و یا نهایتا خدمت به خلق و محو کمالات و حالات و مشاهدات نورانی و الهی شدن . امثال شیخ نخودکی و یا مجتهدی که خدمت به خلق رو بیشتر انجام دادن هم برام کم فروغ جلوه داشت . چیزی به نام امام و امامت و حذف خویش و محو خویش و فدا کردن وایثار خود در راه و برای مهدی سلام الله علیه و یا حرکتی اجتماعی و مبدا حرکتی اجتماعی شدن و یا لااقل درحیطه ی یک محله مهدوی کردن افراد تا حد التهاب داشتن برای یافتن امام و خاصیت داشتن برای امام و خلیفه خدا در مسلک و شیوه و سلوک کدام عالم و عارف مطرح شده ؟؟؟ به نحوی که انسان یا بهتر بگم یک محب بیشتر برای امامش به تلاطم بیوفته . نیست و نبود البته تاحدی که وسع و توان حقیر بود وگشتم ندیدم تو هیچ جا . کمال خود من چه ارزشی داره وقتی امامم اواره و تنهاست . کمالی که درراستای خاصیت داشتن و یاری رساندن و حرکت دادن خود ودیگران برای باب خداوند نباشه چه طور کمال و ارتفاع گرفتنی هست ؟
علما بعضا بسیار هم زحمت کشیدند تو عرصه دین و تقوا و شرع ولی ظرفیتها دیدگاه ها وبینش ها موقعیت ها و نفس ها رفتار ها و اعتقادات . بسیاری مسایل دیگه دخیل بود که امام ابا میکردن از عطا کردن معرفت های عمیق به انها . . حرف بسیاره فقط این که نزدیک دوازده قرن هست که اقا غایبه و مضطر کمک نمیکنیم به جریان یافتن معارف اصیل و عمیق جلو شو نگیریم لا اقل تا اهل نجات باشیم . من به اقای یعقوبی تعصب ندارم به راهی که داره منو مجذوب امامم میکنه تاجایی که خودمو نادیده بگیرم محتاجم و عاشق ....
حقیقت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
1
0
با سلام خدوت مهدی یاوران ...
آقای نویسنده در کلامتان این همه تهمت و ناسزا گویی دیده می شود این شیوه ی نقد شما دلیلی کافی بر ناحق بودن حرفاهی شماست! مثلا گفتید : بی دین و فاسق دانسته ،انحراف و فساد اعتقادی!!، اقتصادی و سیاسی گروه انحرافی نفوذیيکي از بزرگ ترين فتنه هاي تاريخ اسلام و انقلاب!!..!!
ادله ی کاملا قرانی و روایی و عقلی و فطری برای مطالب ایشون در وبلاگ www.ensaaf.blogfa.com مطرح شده در قالب جوابیه ی حجامی در 8 بخش ، بنده خواننده این وبلاگ بودم حتی خود اقای حجامی هم پاسخی به وبلاگ انصاف ندادند ! علی رغم دعوت این وبلاگ !
حتی اگر قران یا روایات را تکه تکه گلجین کنید و به مخاطب نااشنا بدهید کفرامیز و شبهه ناک می شود مثلا " یسئلونک عن الخمر و المیسر قل فیهما .... منافعٌٍٍ للناس ... . معنی : از تو درباره ی شراب و قمار می پرسند بگو در ان دو ... منافعی برای مردم است.. !!! حال به کامل ایه دقت کنید : " یسئلونک عن الخمر و المیسر قل فیهما اثم و کبیر و منافع للناس و انمهما اکبر من نفعهما ... " نظرتان چیست ؟ بله من اگر در امیال و افکار و بخشی از وجودم مشکل داشته باشم ترجیج می دهم ایه اول را برای مخاطبی که تا بحال قران را نخوانده ارایه دهم !!!
بسیاری از افراد همین کار و یا کارهایی مشابه را با معارف مطرح شده ی آقای یعقوبی کردند که در وبلاگ انصاف نمونه هاش اورده شده
به قول امام خمینی سهل است انکار کنید و توهین نمایید!!!
اینقدر راحت کپی پیست نکنید و با یک متن را خواندن اظهار نظر نکنید !!
بینش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۲
0
0
بینش بیشتر!!!
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
4
سلام.
من جزوات نظام بشر ایشون رو مطالعه کردم بسیار زیبا و عقلی و منطقی آیات رو باز کردن.من بیسواد و کتاب تفسیر نخونده نیستم دانشجوی ارشدم و از نوجوونی سرم درد میکرد واس کتابای دینی و تفسیر و عرفانی.اما هیچ جا چیزی رو که در این جزوات بیدا کردم و تغذیه شدم باهاش ندیدم.مگه ایشون کفر میگن که تبعیت از امام مطرحه.داستان خلقت رو انقدر زیبا و منطقی مطرح میکنن که به دل آدم میشینه نه تنها به دل میشینه با احادیث هم کاملا سازگاره.آدم علیه السلام رو از خطا مبرا میدونه و هزار مطلب دیگه.آیا بد میگه آفرینش بخاطر ایمه اس.آیا حاملین عرش رو بد معرفی میکنه؟نکنه شما دشمن ایمه اید ؟؟؟بعد هم انقدر غیبتتون از امام زمانمون زیاد شده که ایشان رو حاضر نمیدوید؟؟آیا این سخنان با احادیث ایمه مغایره؟؟؟آیا اگر دین درست معرفی میشد من جوون از چادری بودنم و از اسمم شرم میداشتم البته بعد از خوندن جلسات افتخارمه!آیا ب نظر شما اینها کفره؟؟الحاده؟
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
فاطمه خانم سلام معذرت میخوام شما مجرد هستید ؟ بنده نیتم خیره و فکر کنم با هم تفاهم داریم.
طاهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۷
0
3
سلام.
خداوند متعال به ايشان توفيقات. بيشتر عطا کند. من به هيچ طريقى نميتونستم ولايت فقيه رو قبول کنم تا رقابت که مباحث و مطالب ايشان را درباره ولايت خواندم. من عاشق رهبر معظم انقلاب شدم و مديون آقاى يعقوبى هستم
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
0
1
سلام ، عماريون عزيز چرا مثل وهابيون صحبت مي كنيد ؟؟!؟!؟!؟
عمار در دولت اميرالمونين روشن گري ميكرد نه تهمت زني .
شناخت من از علي يعقوبي به كتاب چهل شب با كاروان حسيني برميگرده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
0
0
به هر صورت اینکه ایشان در این رشته مطالعه و تحصیلی نداشتند و اینگونه عبارات و سخنان را میزننند جای تامل دارد که باید علما و حوزیان با منطق و استدلال پاسخ دهند و نه با تهدید و بایکوت کردن و حصر و ....
وجه الله خادم الرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۴
0
0
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
واما بعد..
حقیراخیرا با شخصیت اقای یعغوبی آشنا شده ام , وهیچ اطلاع دقیقی راجب عقاید ایشان ندارم, اما حقایقی زیادی راجب علم غیب , ایمان , درجات ایمان , ویقین و چگونگی دست یافتن به آنها که فقط و فقط,بوسیله شناخت و اطاعت محض از ولایت اهلبیت علیهم السلام است دارم ,از انواع دست یافته های نهفته در مسیر ایمان که نوازشاتی است به خواست خداوند و بدست حاکمان عالم ماورا الطبیعه یعنی اهلبیت علیهم السلام ,ودل آرامی است برای مومنین همچون خواب صادق که شهدا میدیدند و سکینه , چشم قلب , ارتباط با ملائك نیز اطلاعات موثق خوبی داشته که تمام این اطلاعات عملی , توسط خداوند علی العظیم ومهربان وحکیم , در قرآن کریم بیان شده وتوسط اهلبیت علیهم السلام بیانگردیده است....
تقریبا با انواع عرفانهای نوظهور وچگونگی طی مسیر آنان و ادعاهای ایشان آشنایی داشته و واضح تشخیص داده ام که تمام افکارو عقاید ایشاان ,سیاستهای بروز شیطان رجیم است , برای مقابله با تبلیغ وگسترش آخرین و کاملترین دین الهی یعنی اسلام ناب محمدی و زمینه سازان ظهور که انقلاب اسلامی وعلما بزرگ و مخلص این دین هستند...
جزو سیاستهای جدیدشیطان رجیم , ارتباط از طریق عالم ماورا و بوسیله شیاطین جنی است , با انسانها و مومنین ,تا با به نمایش گذاشتن اعمالی خارق العاده, راه ومسیر را برای ایشان گم نموده و تعغیر دهد....
آنانی که راه صحیح الی الله ,یعنی ولایت را طی نموده باشند ,بی شک , اولین حقیقت کسب نموده را ولایت اهلبیت علیهم السلام دانسته و در ادامه ولایت فقیه را شناخته ,که سردمدار ایشان ,نایب برحق امام زمان(عج),حضرت امام راحل بودو بعدازایشان حضرت آقای سید علی خامنه ای است که توسط امام زمان واهلبیت انتخاب گردیده است....
بنابر این حقیقت ,هر مدعی کشف حقایق ,اولین حقیقتی را که خواهد دید و فهمید ولایت اهلبیت (ع)است و مقام نیابت حضرت امام زمان (عج)...
عالم غیب حقیقتی است که اصل دین ما است , و این دین برای آنانی که علم غیب را باور نموده اند نازل شده است, اما عالم غیب تعریف الهی دارد , وبزرگترین سر و اسرار ولایت اهلبیت (ع) است و خداوند حکیم در اول قرآن کریم فرموده... الم*این کتابی است که در آن شکی نیست*هدایتی است برای متقین *آنانی که به عالم غیب یقین دارند*.... خداوند و بهشت و جهنم وحساب کتاب وملائک وائمه (ع) همان عالم غیب میباشند، اما هیچ کدامشام قابل دسترسی و باور نیستند ،بجز ولایت، که واضح ونزدیک وعقلی منطقی وقابل دسترسی است،هرکه ایشان را شناخت ، با دیدن این همه اعجاز و عظمت،به خداوند و عالم غیب ایمان خواهد اورد .. ولایت تنها باب عالم غیب،وعالم غیب تنها وسیله کسب باور یا ایمان کامل یا یقین است ، زیرا برای باور یایقین ،شنیدن کافی نیست و دیدن لازم است و دیدن سکینه، چشم قلب ،ارتباط با ملائک ودیگر انواع مشاهدات ، در رسیدن به عالم غیب توسط ولایت مقدور است...
ومدتی است که شیطان رجیم نیز در سدد است تا با تهاجم از این مرز , افکار تحقیق نموده و رشد یافته که با عالم غیب یا ماوراء الطبیعه آشنا شده اند را با سیاستهای جدیدش که ارتباط با اجنه است گمراه نماید....
لذا حقیر برای مباحثه با جناب یعقوبی عزیز اعلام آمدگی خود را اعلام مینمایم
وجه الله خادم الرضا
۰۹۱۵۱۷۳۲۰۰۱
مرگ بر آمریکا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
0
0
سلام علیکم شما دوستانی که فقد و فقد دارید رو هوا نظر می دید , بترسید از خشم خدا , ما اگر از امت رسول الله ص هستیم باید بدانیم که اسلام دینی نیست که هر کسی حرف قرآنی و معارف قرآنی زد بهش کافر و زد اسلام گفت؛

مگر حضرت آقا نفرمودند کرسی های آزاد اندیشی رو راه بیندازید و اجازه بدید مردم حرفها و نظریات خودشان را بدهند , پس حالا شما مدعیان ولایت مدار چرا بهتون فشار میاید فکر کنید کرسی آزاد اندیشی هستش و آقا یعقوبی هم نظرات خودشان را می دهند , خواهشا تقوا پیشه کنید واگر حوزویان جوابی برای مطالب ایشان دارید جواب گو باشند نه این که به فوش بکشند.
پاسخ ها
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۶
خدا شفات بده
مرگ بر آمریکا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
0
0
سلام علیکم شما دوستانی که فقد و فقد دارید رو هوا نظر می دید , بترسید از خشم خدا , ما اگر از امت رسول الله ص هستیم باید بدانیم که اسلام دینی نیست که هر کسی حرف قرآنی و معارف قرآنی زد بهش کافر و زد اسلام گفت؛

مگر حضرت آقا نفرمودند کرسی های آزاد اندیشی رو راه بیندازید و اجازه بدید مردم حرفها و نظریات خودشان را بدهند , پس حالا شما مدعیان ولایت مدار چرا بهتون فشار میاید فکر کنید کرسی آزاد اندیشی هستش و آقا یعقوبی هم نظرات خودشان را می دهند , خواهشا تقوا پیشه کنید واگر حوزویان جوابی برای مطالب ایشان دارید جواب گو باشند نه این که به فوش بکشند.
پاسخ ها
دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
درود به شرفت..............
این جماعتی که از روی جهل قضاوت می کنند ماجرای قدیسه برنادت رو بخونن که بدن مطهر ایشون بعد از 136 سال سالم هست و ماجراهایی که داشتن........
همون کسایی که در اون دوران قدیسه برنادت رو رد کردن و به او نسبت های ناروا دادن ، مثل همونا الآن دارن آقای علی یعقوبی رو میکوبن
بیایید اهل مطالعه و بحث در مورد مطالب ایشان باشیم
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
0
0
با سلام
1- حضرت علی علیه السلام می فرمایند :
لکل شى ء زکاة العقل احتمال الجهال ؛ هـر چـیـزى زکـاتـى دارد و زکـات عـقـل و خـردمـنـدى ، تحمل نادانان است .

2- «وَ إِذَا خَاطَبَهُمُ الْجَاهِلُونَ قَالُوا سَلَامًا» ؛(انسان هاى فداکار) وقتى مورد خطاب و اهانت جاهلان قرار مى گیرند، (با ملایمت و ملاطفت ) سلام مى کنند.

3- على (علیه السلام ) فرمود:

اعـقـل النـاس مـن لا یـتـجـاوز الصـمـت فـى عـقـوبـه الجهال ؛ خردمندترین مردم کسى است که براى عقوبت نادانان ، تنها از سکوت بهره جوید.

همچنین فرمود:

من اوکد اسباب العقل رحمت الجاهل ؛از بهترین کارهاى خردمندى ، بخشودن نادانان است .

امیدوارم اهل فن متوجه موارد مطروحه شده باشند .

برای توضیح بیشتر خاطر نشان می سازد :

حق کسی است که ولایت دارد و چیزی است که ولیّ بگوید و دیگر هیچ .

همچنین بنا به فرموده حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام باید گفت :
حق آن است که بگویی دیدم و باطل آن است که بگویی شنیدم .
پس اکتفا کردن به شنیده ها و قضاوت کردن بر اساس شنیده ها باطل است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۲
0
0
علی یعقوبی دمت گرم برامون دعا کن
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
0
1
امام حسین فرمودند اگر دین ندارید لا اقل ازاد مرد باشید متأسفنه فضای تکفیر ، توهین بی تقوایی بسیار زیاد هست همچنانکه که در پیامهای اقایان دیده میشود امام سجاد فرمودن در دعای استعاذه : اللهم انی اعوذ بک من ان نقول فی العلم
نام:
ایمیل:
* نظر: