آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۲۴۸۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۰:۱۰
برداشتن‌‌عکس‌مشایی‌وهدیه‌تهرانی‌به‌دست‌رامین
این شخصیت که وجودش دولت اصولگرا و مردمی دکتر احمدی نژاد را در چشم نیروهای ارزشی لکه دار کرده پیش از این خود را دوست مردم دولت جعلی اسرائیل معرفی کرده و یکی از جاسوسان شناخته شده سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (CIA) را به تهران آورده است.
"عماریون"- در سومین روز از نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها، محمد علی رامین اقدام به برداشتن عکس مشهور مشایی رییس دفتر رییس جمهور و هدیه تهرانی از غرفه صراط نیوز کرد.

به گزارش صراط عکسی از اسفندیار رحیم مشایی و هدیه تهرانی که در غرفه پایگاه اطلاع رسانی صراط نیوز به دیوار آویحته شده بود، به دست محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد برداشته شد. این عکس در کنار نامه تاریخی ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر دستور برکناری مشایی از معاون اولی رئیس جمهور، بر روی دیوار غرفه صراط‌ نیوز قرار داده شده بود.

در چند روز اخیر دست اندکاران وزارت ارشاد و نمایشگاه به غرفه مراجعه و درخواست پایین آوردن این عکس را داشته اند که این امر با مخالفت صراط نیوز مواجه شد.

در همین رابطه روز گذشته وزیر فرهنگ و ارشاد نیز به مدیر کل مطبوعات نسبت به برداشتن عکس تذکر داده که مسئولان غرفه از پذیرفتن این اقدام سربازده و خواهان ارائه ابلاغ کتبی در این زمینه شدند.
 


اما انتشار یک عکس خبری ساده که نمایانگر پشت پرده چهره حقیقی این شخصیت مشکوک می باشد به قدری به مزاج هواداران آزادی بیان تلخ آمد که صبح امروز محمد علی رامین ضمن مراجعه به غرفه و بوسیدن صورت مسئول غرفه، شخصا عکس را از دیوار غرفه کنده و عکسی از مقام معظم رهبری به وی داده و گفته که این عکس را جایگزین کنید!
صراط نیوز ضمن گلایه از نحوه برخورد مسالمت آمیز مسئولان نمایشگاه و وزارت ارشاد با پایگاه هایی که به راحتی و بدون هر گونه مشکل، سخنرانی مشایی را پخش و سی دی های آن را نیز بین مردم توزیع می کنند، اعلام می دارد از شرکت در نمایشگاه پشیمان شده و اینگونه برخوردها اوج مظلومیت ما را می رساند.

لازم به یادآوری است که معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، بدون در نظر داشتن تنشهایی که تاکنون مشایی در کشور ایجاد کرده از مسئولان صراط نیوز خواهش کرده که در نمایشگاه تنش ایجاد نکنند.

و اما بعد التحریر:
حال سوال اصلی این است که انتشار این عکس بد است و یا اینکه عکس گرفتن با این اشخاص؟؟؟
اگر عکس گرفتن خوب است و در راستای تاکتیک سردار تا گلزار است چرا این عکس این قدر نگران کننده است؟؟ و اگر این عکس بد است چرا جناب آقای مشایی از این اقدام اعلام برائت و پشیمانی نمی کند؟
لازم به ذکر است که در اقدامی جدید خانم هدیه تهرانی با سهمیه خارج از نوبت به همراه خواهر آقای میم در سهمیه حج بدون نوبت قرار گرفته اند!!!
نام:
ایمیل:
* نظر: