آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۲۹۳۲
تعداد نظرات: ۲۵۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۸۹ - ۰۷:۲۸
مقام معظم رهبری هدف حملات ضد انقلاب
پشت پرده هجمه به سید مجتبی خامنه ای!
 
سید حمید مشتاقی نیا
 
 
خلاصه: به دنبال اعتراضات خیابانی پس از اعلام نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، نام برخی از شخصیت های دینی نیز مورد وهن معترضین به نتایج انتخابات واقع گردید. نوک پیکان این حملات ، بیش از آن که متوجه کاندیدای منتخب باشد ، مقام معظم رهبری را نشانه رفته بود.

 

 
"عماریون"- به دنبال اعتراضات خیابانی پس از اعلام نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری که با دعوت از سوی کاندیداهای شکست خورده صورت گرفت شعارهایی بر سر زبان ها افتاد که گمانه هایی فراتر از یک بازی انتخاباتی را پیش روی ناظران ترسیم نمود . سیر این شعارها در یک دوره زمانی محدود ، بی پرده و صریح ، اصل ولایت فقیه و جمهوری اسلامی را نشانه گرفت .

در این بین نام برخی از شخصیت های دینی نیز مورد وهن معترضین به نتایج انتخابات واقع گردید . نوک پیکان این حملات ، بیش از آن که متوجه کاندیدای منتخب باشد ، مقام معظم رهبری را نشانه رفته بود . برخلاف یک دهه اخیر که در بین علمای دینی ، آیت الله مصباح یزدی پس از رو در رویی مستقیم با سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی بیشترین هجمه تخریبی را بر ضد شخصیت و افکار خویش شاهد بود در جریان فتنه هشتاد و هشت این رکورد ، متوجه شخصیت هایی همچون حضرات آیات جنتی و خزعلی گردید . نفر اول به خاطر جایگاه ویژه در شورای نگهبان و نفر دوم نیز در پی طرد فرزند فتنه جوی خویش بیشترین هجمه تبلیغات منفی در فضای مجازی و سطح خیابان ها را پس از مقام معظم رهبری به خود اختصاص دادند . در این بین به ناگاه نام دیگری بر سر زبان ها افتاد که پیشینه خاصی از وی در اذهان عموم وجود نداشت . سید مجتبی حسینی خامنه ای یکی از فرزندان مقام معظم رهبری بود که نامش در بین شعارهای اغتشاش گران ، توجه همه را به خود جلب نمود .

این در حالی است که وی هیچ گونه حضور محسوسی در عرصه سیاست نداشته و از پست و مقامی بهره مند نبوده است . جالب آن که اکثریت مطلق شعاردهندگان بر ضد سید مجتبی ، حتی هیچ گونه تصویری نیز از او ندیده بودند . دلیل هجمه سنگین به وی از سوی آشوبگران ، اتهامات اقتصادی و سیاسی نامبرده بیان گردید که هر یک از آنها در جای خود محل تأمل و بررسی است : الف – اتهامات اقتصادی بسیاری از مردم تا کنون این موضوع را شنیده اند که مقام معظم رهبری بر خلاف برخی شخصیت هایی که خود را تالی تلو ایشان می دانند فرزندان خویش را از هر نوع فعالیت اقتصادی بر حذر داشته اند . آیا این مسئله صحت ندارد ؟!
به طور مثال ، فرزندان ریاست مجمع تشخیص و ریاست مجلس خبرگان ، بیش از دو دهه است که انواع اتهامات اقتصادی و زد و بندهای تجاری را متوجه خود دیده اند . این اتهامات در مقیاسی کوچکتر ، فزندان رییس بازرسی بیت رهبری و ریاست تولیت آستان قدس را نیز بی نصیب نگذاشته است . گفتنی است تا به حال هیچ منبعی اصل فعالیت های اقتصادی آقازادگان مذکور را تکذیب نکرده است .

نام برخی از کارخانه ها و شرکت ها نیز در افواه عموم به اسم این افراد ثبت گردیده و به عنوان مصادیق نفوذ و گستره خیزش های اقتصادی آنان بیان می گردد . با کشف تقلب ! در انتخابات سال هشتاد و هشت ، فعالیت ها و حتی مفاسد اقتصادی سید مجتبی خامنه ای نیز به یک باره کشف گردید و بر سر زبان ها افتاد . برای اثبات این اتهامات ، دو مصداق بیشتر از همه مطرح شد . یکی امتیاز خطوط ایرانسل بود . این اتهام در حالی طرح گردید که پس از راه اندازی خط ایرانسل در دوران حاکیت اصلاحات ، در بین مردم این طور شایع شد که یکی از فرزندان مهدی کروبی به عنوان سهامدار اصلی این شرکت مشغول به فعالیت می باشد .

با روی کار آمدن دولت نهم ، دعواهای حقوقی بین وزارت ارتباطات با این شرکت نیز همواره در همین راستا تلقی می گردید . در جریان فتنه اخیر نیز استفاده گسترده آشوب طلبان از هزاران سیم کارت ارتباطی بی نام و نشان این شرکت برای دامن زدن به اغتشاشات ، نام ایرانسل را در ردیف متهمان کودتای مخملی قرار داد . به منظور احترام به صاحبان این شرکت لازم می دانم توضیح دهم که هیچ اتهام اقتصادی یا سیاسی درباره ایرانسل تا کنون به اثبات نرسیده است .
اما اتهام دوم مفاسد اقتصادی سید مجتبی خامنه ای ، فروش نفت قاچاق به خانواده سلطنتی انگلستان بود . عظمت این اتهام دهان پرکن ، توجه بسیاری را به خود جلب نمود . این روابط پر مفسده نیز از فردای اثبات تقلب ! در انتخابات در فضای مجازی با آب و تاب روایت گردید . گذشته از منبع این خبر که در جای خود مورد بررسی قرار می گیرد ، بسیاری از تحلیل گران بر این نکته اتفاق نظر داشتند با آن شناختی که از عمق خصومت دشمنان مقام معظم رهبری وجود دارد اگر کوچکترین مدرکی در اثبات این نوع دعاوی در دست مدعیان بود امروز در کوره دهات های این مرز و بوم نیز می شد نسخه ای از آن را پیدا نمود ! با وجود تمام این اتهامات این تنها غلامعلی حداد عادل بود که پس از گذشت یک سال در مصاحبه ای با نشریه پرتیراژ ! پاسدار اسلام ، به دفاع از ساده زیستی و مناعت طبع سید مجتبی خامنه ای پرداخت .
ب – اتهامات سیاسی، نام سید مجتی خامنه ای را اول بار مهدی کروبی در جریان انتخابات نهم ریاست جمهوری در عرصه سیاسی کشور مطرح نمود . وی در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری این گونه نوشت :
" به‌رغم شفافیت مواضع جنابعالی، اخباری مبنی بر حمایت فرزند محترم شما - آقا سید مجتبی - از یکی از کاندیداها منتشر شد. پس از آن هم شنیدم که یکی از بزرگان به جنابعالی گفته‌اند که "آقازاده حضرتعالی از فلان شخص حمایت می‌کند" و شما فرموده‌اید‌ "ایشان آقا است نه آقازاده" و به هر حال مشخص شد که آن حمایت‌ها نظر شخصی آقا مجتبی بوده است.
در عین حال کماکان خبرهایی در مورد فعالیت ایشان به نفع یکی از کاندیداها - که سه روز قبل از انتخابات ناگهان ستاره بخت او افول کرد و عنایت‌ها به طرف فرد دیگر سرازیر شد - و حتی رفت و آمد به ستاد انتخاباتی آن کاندیدا منتشر شد. حضرتعالی به خوبی واقف هستید که دخالت‌های نسنجیده اطرافیان برخی از مقامات روحانی و سیاسی در سال‌های گذشته تبعات منفی فراوانی برای کشور و نظام داشته است و لذا اینجانب از سر اخلاص، احترام و دلسوزی از جنابعالی تقاضا می‌کنم اجازه ندهید تجربه دیگری به تجربه‌های تلخ گذشته اضافه شود.

چون جنابعالی جانشین امامی هستید که وقتی در یک حادثه عده‌ای مدعی شدند مرحوم آیت‌الله حاج آقا مصطفی خمینی باعث ‌ایجاد محدودیت‌هایی برای ارتباط مردم با امام شده است، به‌رغم جایگاه فکری و فقهی آن مرحوم دستور داد که "‌ایشان در کارهایی که مربوط به من است دخالت نکند".

به رغم نگارش چنین نامه ای تا چهار سال بعد ، آن هم پس از اعلام نتایج انتخابات دهم ، بحثی به آن شکل درباره فعالیت های سیاسی سید مجتبی در محافل عمومی مطرح نگردید . روند حوادث ، البته واهی بودن توهمات کروبی در حصر اطلاعاتی مقام معظم رهبری به دلیل یکنواختی محیط پیرامونی ایشان را به اثبات رسانید . بر فرض صحت خبر حضور و فعالیت سید مجتبی خامنه ای در ستاد یکی از کاندیداها _ که هیچ گونه تصویر یا گزارشی از آن تاکنون منعکس نشده است – صرف وجود نظر شخصی برای فرزندان یک شخصیت سیاسی عیب به حساب نیامده و خلاف قانون تلقی نمی شود مانند آن چه که درباره حمایت سید احمد و بیت امام از بنی صدر و میرحسین موسوی نقل می شود .

اما اثبات عدم یک نواختی نگرش سیاسی در بیت مقام معظم رهبری کار چندان دشواری نیست . گذشته از کانال های متعدد خبری معظم له نگاهی به حمایت ها و روابط آشکار و پنهان و گاه مشکوک با کاندیدایی فتنه گر از سوی بسیاری از اطرافیان ایشان ، همچون حجج اسلام ناطق ، حجازی ، نواب ، ربانی ، اعرافی و مجموعه بحث برانگیز وی و . . . وجود عناصر وابسته به طیف قالیباف در بیت رهبری که به دلیل توصیف وی به عنوان هاشمی کوچک ! توسط حاج منصور ارضی ، دو سال مانع از مداحی او در محدوده بیت گردیدند و از همه جالب تر دست درازی برای علنی ساختن نامه محرمانه آقا به احمدی نژاد در خصوص تغییر اسفندیار مشایی از پست معاون اولی – که سکوت اهالی سیاست ، ثابت ساخت افشاگری تنها بر ضد خاندان هاشمی کاری ناصواب است !- و . . .

مثال هایی اندک است که نشان می دهد آن طور که بهانه جویان دامن می زنند بیت مقام معظم رهبری بر وفق نگرش های جناحی اداره نمی شود .

با آغاز شورش های خیابانی حامیان کودتا ، موارد دیگری نیز بر ضد سید مجتبی خامنه ای در سطح فضای مجازی مطرح گردید مانند دستور برخورد با اوباش توسط او و . . . که نیازی به بحث و بررسی آن به چشم نمی خورد . نکته این جاست که به رغم طرح اتهامات اقتصادی و سیاسی بر ضد ایشان ، شعار خاصی بر سر زبان پیاده نظام فتنه تکرار شد که وجود پشتوانه خاص و تحلیل استراتژیک پشت این نوع ماجراها را دور از باور نمی سازد . شعار این بود : مجتبی بمیری رهبریو نبینی !( از ساحت این سلاله زهرا به خاطر ضرورت های اجتناب ناپذیر در تحلیل های تاریخی عذر می طلبم ). این شعار نشان می دهد که دعوای با سید مجتبی چیزی فراتر از دخالت های انتخاباتی و فعالیت های اقتصادی است . به راستی مگر کسی گفته بود قرار است سید مجتبی جانشین رهبری معظم باشد ؟ کیست که نداند انتخاب رهبری بر عهده مجلس خبرگان است ؟ چگونه ممکن است بحثی در محافل خاص سیاسی نظام درباره رهبری آینده به صورت محرمانه صورت گرفته باشد و درست پس از ایجاد فضای آشوب ، بدون ذکر هیچ منبعی افشا شود ؟
این که دلیل تخریب شخصیت سید مجتبی چیست می شود احتمالات متعددی را طرح کرد . مثلاً : -حسودی بعضی بزرگان که چرا فقط فرزندان آنها باید متهم به مفاسد اقتصادی و مورد لعن و نفرین ملت باشند !
- فقدان دلیل کافی برای اثبات تقلب در انتخابات
-بهانه قراردادن وی برای ایجاد اتهام و انتقام گیری از مقام معظم رهبری
-تأثیر روانی اتهام زنی به اشخاصی که زوایای شخصیتی شان کمتر مورد شناخت عمومی قرار دارد
-احتمال قریب به یقین توطئه گران به محاصره و فتح خیابان پاستور به سبک انقلابات مخملی و نگرانی از برافراشته ماندن پرچم ولایت توسط خاندان رهبری
- شناخت تحلیل گران دشمن از عدم وجود شرایط کافی یا اقبال عمومی نسبت به شخصیت های مذهبی دیگر برای احراز مقام رهبری
-و . . . .
نباید از خاطر برد که بسیاری از طلاب حوزه علمیه قم بارها فرزندان مقام معظم رهبری را دیده اند که بر خلاف نوه حضرت امام بدون هیچ تشریفاتی ، البته گاه با یک یا دو محافظ در سطح فیضیه یا دیگر مدارس علمیه شهر مقدس قم به درس و بحث و تدریس مشغول هستند و به سادگی و با فروتنی در بین مردم به رفت و آمد می پردازند . طلاب گرانقدر که هر یک متعلق به یکی از مناطق دور و نزدیک این کشور هستند همچون رسانه ای فراگیر ، مشاهدات خدشه ناپذیر خود را به گوش اقوام و دوستان و مریدان خویش در همه نقاط ایران رسانده اند . اما جالب تر از همه آن چه که گفته شد این است که مجموعه تحقیقات نگارنده ، سرچشمه تمام اتهامات عجیب و غریبی که به سید مجتبی خامنه ای نسبت داده شده است را تنها در یک نشریه خلاصه می داند . هزاران سطر از مطالبی که در حمله به سید مجتبی منتشر شده فقط به یک منبع استناد نموده اند . واقعیت آن است که تنها نشریه گاردین وابسته به دولت خبیث انگلیس بود که ده ها اتهام را با تکیه بر منابع موثق اما ناشناس ! بر ضد وی مطرح ساخت و خود مورد استناد صدها سایت و نشریه و رسانه دیگر قرار گرفت . اطلاعات مندرج در نشریه گاردین درباره میزان تحصیلات ، نام اساتید ، نوع فعالیت ها ، دوستان و زیر دستان ! و . . . سید مجتبی خامنه ای به قدری ضعیف است که نیاز به رد و پاسخ گویی نداشته و نشان از شتاب زدگی نویسنده آن برای القای اتهامات مورد نظر دارد . اتهام فاقد سند مفاسد اقتصادی در باره روابط تجاری خانواده خامنه ای با خاندان سلطنتی انگلیس در حالی صورت می گیرد که وابستگی مدیران نشریه انگلیسی گاردین به هیئت حاکمه این کشور بر هیچ یک از مطلعین عرصه رسانه مخفی نمی باشد . آنها البته خود بهتر از هر کسی از میزان نفرت جامعه ایرانی نسبت به استعمارگر پیر با خبر هستند . به بندی از این مطالب توجه کنید :
"علی انصاری، تحلیل‌گر ایران در دانشگاه سنت‌اندروز انگلیس، به گاردین گفته است: «اخیرا صحبت این بوده است که تمام این مسائل به مجتبی و جانشین شدن او مربوط است».

آقای انصاری می‌گوید: «او احتمالا در پی آن است که این مقام را در درازمدت برای خود به دست آورد و حفظ کند».

خبر تکمیلی: خبر مسدود شدن یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار از دارا یی‌های ایران در بریتانیا تا حدی در میان خبرهای داغ این روز‌ها توجه زیادی به آن نشد، حال آن چه در زیر میخوانید پشت پرده این خبر و علت اصلی‌ عصبانیت آیت الله خامنه‌ای از دولت انگلیس و احضار سفیر ایران به وزارت خارجه دولت بریتانیا می‌باشد. حساب بانکی‌ به نام مجتبی خامنه‌ای پسر رهبر انقلاب ، در یکی‌ از بانک‌های لندن به مبلغ یک میلیارد و ششصد میلیون دلار وجود داشت که با پیگیر‌یهای تعدادی از ایرانیان و فشار اتحادیه اروپا به دولت انگلیس توقیف شد.

دولت انگلیس بخاطر روابط اقتصادی با خانواده خامنه‌ای تمایل به توقیف این پول را نداشت که عده ای موفق شدند با اقدام‌های قانونی کار را روز ۲۳ خرداد به اتمام برسانند. این پول هم اکنون به نام ملت ایران بلوکه شده است.

گفتنیست تلاشها برای توقیف کل این پولها که توسط فروش نفت و دریافت حق کمیسیون به دست آمده است ادامه دارد و در حال پیگیری است."
باز هم جای این پرسش باقی است که چرا همه این مفاسد اقتصادی و سیاسی ! بلافاصله پس از اعلام نتیجه انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری به یک باره کشف و اعلام گردید و در همه این سال ها که اتهاماتی متوجه فرزندان برخی از سران بود – که نمونه ای از آنها در مناظره معروف انتخاباتی با ارائه اسناد ، مورد تأیید قرار گرفت – کسی کار به کار فرزندان مقام معظم رهبری نداشته است ؟ آن چه که می شود به عنوان آموزه ای از تدبیر دشمن در نظر گرفت و آن را به مثابه مصداقی از تعرف الاشیا باضدادها دانست و اثباتی بر مثال عدو شود سبب خیر . . . این است که بی تردید آقا سید مجتبی خامنه ای ورای غفلت و ظاهربینی ما ، به انگشت اشاره دشمن که ناخواسته در مسیر اراده ذات احدیت بالا رفت ، گنجینه ای از ذخایر پنهان الهی است که وجود مبارکش اسباب دل خوشی و اطمینان قلب عاشقان و فدائیان اسلام انقلابی و سربازان آخرالزمانی اباعبدالله علیه السلام خواهد بود.
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۱
انتشار یافته: ۲۵۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۳
370
270
به دشمنان این سلاله پاک پیامبر باید گفت :
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
عرض خود می بری وزحمت ما میداری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۲
دشمنان سیدمجتبی ازمگس هم حقیرترند.آنهامشتی پشت کوهی بدبخت وبیظرفیتندکه تصورمیکنندمملکت ارث پدرشان است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
اگر ما مگس هستیم , شا جماعت فضله ی مگس هستید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۵
336
252
لعنت خدا بر دشمنان اسلام که به یاری خدا دستشان برای همه رو شد
تا کور شود هر آن کس که نتواند سرافرازی امام خامنه ای و یارانش را ببیند
برای ظهور حضرت حجت (عج) صلوات
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
آقای خامنه ای , امام شیاطین است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۸۹/۰۹/۰۶
170
218
گر نگهدار من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگهمیدارد
"فالله خیرا حافظا"
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۸۹/۰۹/۱۵
272
142
کار،کار خاندان ها... است،گفته اند حالا که مهدی ما رو می کوبند ما هم این کار رو می کنیم.
پاسخ ها
مهرداد خلیلی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۶
آقا سید مجتبی عزیز دل ما است
تنها گناه ایشان هم مبارزه با زیاده خواهی آقا زاده لندن نشین بوده
در بست نوکر مقام معظم رهبری و فرزندان برومند وعزیز اشون هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۱
380
216
چاکر حاج آقا سید مجتبی هم هستیم ، حضرت آیت الله سید مجتبی حسینی خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۳
329
243
لبیک یا خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۴
312
242
خامنه ای دوست دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۵
314
96
درود بر دو سید بزرگوار آیت اله خامنه ای و میر حسین موسوی تا کور شود هر آنکه نتواند دید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۸
48
290
خدا از قلوب هر كس خبر دارد و همه را به راه راست هدايت كند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۸
362
171
برای ما سیدها ننگ است میر حسین سید باشد. سیدها مثل شیر غرانند نه به مثال میر حسین نامرد وخائن واز پشت خنجرزن.دیگر نبینیم به این مرد نما یعنی میرحسین سید بگویید.
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۰/۲۳
302
66
دو سيد حسيني تا ابد در قلب ماست امام خامنه اي و مير حسين موسوي دامت بركاته.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
اگه سید بود به حرمت شکنان عاشورای جدش(ابا عبدالله الحسین)مردان خداجو نمیگفت
میرحسین از سگ کمتری پست لجن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۸۹/۱۰/۳۰
70
152
تحلیل بسیار زیبا و به جائی بود .
نمیدونم چرا بلافاصله پس پخش شدن این همه اتهامات هیچگونه شفاف سازی صورت نگرفت ! البته شنونده باید عاقل باشد ....
اگه صحبت این حرفا بود معلومه که چه کسانی از بیت المال جیب های خودشون رو پر کردند . اونی ساده زندگی میکنه زندگی پاکشو با این کارها ناپاک نمیکنه .
"یا حق"
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۲ - ۱۳۸۹/۱۱/۰۱
92
128
شب پرستان تاب دیدن خورشید و انوار آن را ندارند - منافق ابزاری جز تهمت زدن در آستین ندارد و اوج گرفتن فرزندان زهرا را نمی خواهند ببینند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۱/۰۳
75
112
و خداوند هرکس را که بخواهد و شایسته بداند با یاری خود تایید می کند . در این عبرتی استبرای صاحبان بصیرت/آیه 13 سوره آل عمران
واقعه طبس یاری خدا بود- هشت سال جنگ یاری خدا دیده شد-و ... - امروزه نیز به کوری چشم دشمنان اسلام و ولایت در فتنه یاری خدا دیده شد -
اثر دعای امام خامنه ای در نماز جمعه و استعانت از مولای قائم (عج) دیده شد
ودیگر حجت بر همگان تمام شد
اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه ای
اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۱/۰۴
76
78
خوب بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۸۹/۱۱/۰۷
201
153
خامنه ای کوثر است دشمن او ابتر است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
خامنه ای لئین است , دشمن او عظیم است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
خامنه ای لئین است , دشمن او عظیم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۲ - ۱۳۸۹/۱۱/۰۸
76
85
انان که به خورشید بهتان خسوف همیشگی میزنند ایا نمیدانند که پس ازخسوف هم چشمان همه خورشید را میبیند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۸۹/۱۱/۰۸
183
145
جانم فداي رهبر
ناشناس
|
-
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۰
204
113
جانم فدای آقا سید علی
جانم فدای آقا مجتبی خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۱
174
140
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی وارد نشود امام خمینی (ره)
ناشناس
|
France
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۴
92
97
جالب بود پاینده باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۵
58
72
به دلایل گفته شده در متن شما بابت امدن اسم آقا مجتبی میتوانید اضافه کنید که:بعضی از کاندیداها بعد از تخریب ومشوش کردن جامعه وزیر سوال بردن سی سال از انقلاب درطی یک نقشه از پیش تعین شده در پشت مقام ولایت پنهان شده وتمامی تیرهای بدبینی وشک ونفاق وانتقام ودشمنی به سینه رهبر جامعه نشست این کاندیدا به جای سپر شدن برای حفظ دین. دین سپری را تبلیغ میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۶
159
101
خامنه ای خرابتیم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۷
142
87
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست اینجانب بیوک خدایی مقدم برادر دو شهید و کارشناس کشاورزی شاغل در جهاد کشاورزی شهرستان تبریز بشماره تلفن ...... میباشم واعلان امادگی جهت شهادت درراه اسلام
پاسخ ها
بیوک
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۷
سلام لطفا شماره تلفن ومحل کار بنده را که در پیام قبلی نوشته ام از سایت حذف کنید بخدا خیلی مزاحم میشوند
مدیر پایگاه اصلاح شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۷
104
113
تا زنده ایم رزمنده ایم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۳
124
111
ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۴
120
96
چاكريم سيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۴
104
110
درود خدا بر فرزند پاک حضرت فاطمه آقاسید علی خامنه ای دوستت داریم وبا دشمنانت دشمنیم خدا نگهدارت باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۵
89
76
امام خامنه ای دام ظله همیشه ابا داشته اند تا نام اطرافیانشان مطرح باشد . این هم همانند شهادت آقا مصطفی از الطاف خفیه الهی بود که توسط دشمنان او نام آن بزرگواران پس از شناخته شدنشان به نیکی پر آوازه شود
و مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
و سیعلموا الذین ظلموا ای ینقلب النقلبون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
83
79
بسمه تعالي: به نظر اين حقير انقلاب اسلامي ايران در هيچ كجاي جهان نه تنها بي نام امام خميني (ره) بلكه بدون نام ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت ا... خامنه اي هم (كه جان ناقابل من فداي او باد) شناخته شده نيست. دشمن امروز ما يعني موسوي و كروبي و خاتمي بايد اين حرف را در گوش خود فرو كنند كه (( كي به انداختن سنگ پياپي در آب -- ميشود ماه را از حافظه آب گرفت ؟سبز فقط سبز علي رهبر فقط سيد علي و خوني كه در رگ ماست هديه به رهبر ماست. مرگ بر سران فتنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
96
80
جانمان قربانت ای ارباب قلب ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۲
95
90
اگر کوچک ترین ضربه به مقام رهبری بخواهند وارد کنند
تا آخرین نفس دفاع می کنیم
ناشناس
|
-
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۰
115
100
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
ارتش دنيا نتواند كه جوابم دهد
ناشناس
|
-
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۹
83
96
حرامیست حرامیست هرکه با علی نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۷
102
88
تا بسيجي در اين وطن زنده است ريشه دشمن سيد علي كنده است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
بسیج مظهر ذلت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۸
67
42
ضمن تایید مظلومییت آقا مجتبی ولی در تحلیلتون نقص هم دیده میشه مثل اینکه نامه کروبی رو خطاب به مقام معظم رهبری خوب نیاوردید و درست تبیین نکردید وتا حدودی شبهه بر انگیزه.یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۱/۰۵
77
74
ما هم در رکاب رهبریم تا زندهایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۱
41
34
سلام تشکر میکنم از تحلیلتون در ضمن قستتی از سایت هم اختصاص بدین به تفسیر و تحلیل قانو ن اساسی مثل اشکالی که بعضیا وارد میکنن به دور بودن رابطه رهبری و رییس قوه قضاییه و شورای نگهبان ممنن یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۶
70
66
خوب بود ولی من نمیدونم چرابعضی ها به میرماسون(میرحسین) درود میفرستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۹
71
65
حقا که سلاله پاک فاطمه ای
با خنده ی خود به درد ما خاتمه ای
زیباتر از این اسم ندیدم به جهان
سید علی حسینی خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۴
78
72
دوستت داریم اقای ما -مولای ما دشمنت کور باد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۶
70
65
رهبرم جانم فدایت بادتاخون دررگ ماست خامنه ای رهبرماست
ناشناس
|
Turkey
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۲
63
65
اقا جان مولا جان جانم فدايت. واي اگر خامنه اي حكم جهادم دهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۴
46
47
در روز عاشورا سی هزار (به ظاهر مسلمان) در روبروی 72 نفر بودند.هر دو نماز جماعت بجا آوردند.هر دو سپاه به قصد قربت شمشیر زدند و هر دو خود را به حق نزدیک تر میدیدند. اما جای این سوال باقیست که همیشه حق با اکثریت است؟
اگر این پیام به ضررتان نیست نمایش دهید.اگر هم که متضرر میشوید جواب معلوم است!!
پاسخ ها
انصاف
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۳
قرآن می فرماید واکثرهم لایعقلون
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۷
58
82
نمی دونم شما احمقید یا پول میگیرید خودتون رو به حماقت میزنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۸
59
24
یکی دیگر از بزرگان مورد هجمه مجاهد نستوه جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسین طایب - مدظله- بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۸
76
51
نواده روح ا... سيد علي نصرا ....
انصار حزب ا... جانم فداي رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۸
84
24
اطلاعات غلط به مردم میدهيد. هدفتان ادامه فتنه است، اما در لوای حمايت از رهبری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۴
"مردم" کلمه ای که شما فتنه جویان خودتان را پشت آن مخفی می کنید.
ما در صداقت خانواده ی آقای خامنه ای هیچ تردیدی نداریم ولی اگر شما و میرتان(میرحسین) که نه میر هست نه حسینی بگوئید روز است ما می گویئیم شب است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۱
54
58
اللهم اشغل الظالمين بالظالمين اللهم عجل لوليك الفرج اللهم الحفظ قائدنا الامام السيد علي الحسيني الخامنه اي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۵
65
61
ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۶
71
62
dorood bar rahbar
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۸
67
62
رهبرا از تو به يك اشاره ازما به سر دويدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۹
55
51
سلام بر رهبري مولا وسرورم ميباشد. من از كودكي عاشق وفدايي ايشان بوده وهستم منتظر اجازه ديدار ميمانم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۹
64
46
جانم فدای رهبر ومجتبی وکل خاندان امام خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۲/۳۱
59
49
درود بر نور چشمم امید قلبم دوام نفسم نائب بر حق امام زمان عج حضرت آیت الله سید علی خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۲
58
47
دوست داریم آقا.....
ناشناس
|
-
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۴
53
43
جانمان را برای رهبری عزیز مدهیم دشمن خبث هر کار که می خواهد بکند برای جان دادن حاضریم هر لحظه نیاز به این جان نا قابل باشد دریغ نمی کنیم اقا تا اخرین قطره خون ایستادهایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۷
45
46
در تاریخ همیشه تبلیغات منفی زهردار تر از جنگ بوده.امامان معصوم نیز از این دروغها بیشترین محنت رو کشیده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۸
59
49
وای اگر رهبر اذن شهادت دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۲
57
41
قربون وجودت آقا جون_زندگیم با دیدن چهره شما و صدای معنوی شما شکل گرفته.کاش دوباره از نزدیک ببینومتون رهبر عزیزم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۳
32
22
ن عزيزي كه در تصوير در كنار حضرت آقا هستند؛ آقا سيد مجتبي نيستند. فرزند ديگر مقام معظم رهبري هستند.
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۴
46
41
ولایت فقیه مورد نظر امام خمینی خار چشم دشمنان و استکبار و منافقین و فتنه گران میباشد ،
پس مخالفت و تخریب رهبری و موافقین و منتسبین و اهل بیت ایشان نشان از درست بودن و تطابق رهبری با امام خمینی راحل را به اثبات می رساند.
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۵
25
50
درود بر همه ایرانیان چه طرفداران آقای میر حسین موسوی و چه طرفداران آقای احمدی نژاد. خدا از خطای هر دو بگذرد و همه ما و این دو بزرگوار را به راه راست هدایت کند الهی آمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۱
57
46
درود بر مجتبی خامنه ای درود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
46
38
رهبر ما همچون امير مومنان مظلوم هست و فرزند پاكش سيد مجتبي همچون امام مظلوممان حضرت مجتبي مورد جفا قرار گرفته است وتاريخ همچنان تكرار ميشود وباز طلحه و زبيرها آمده اند و ابوبكرها و عمرها و قنفزها تكرار ميشوند اما با اعمال ننگين خود حقانيت اسلامرا بيشتر اثبات ميكنند واسلام هميشه پيروز است وخدا بهترين مكر كننده است ومكر دشمنان را به خودشان برميگرداند وحقا كه دشمنان خدا از احمقانند اللهم عجل لوليك الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۱
78
40
مرگ بر موسوی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۱
59
51
حزب فقط حزب علی ****** رهبر فقط سید علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۱
53
43
اللهم احفظ نایب المهدی الامام الخامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۱
17
57
ببخشيد اگر نظر مخالف بدم منتشر ميكنيد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۲
25
40
اجرکم عند الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۵
49
45
ما ذوالفقار حیدریم فدائیان رهبریم
ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
57
48
مرگ بر ضد ولایت فقیه
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۷
40
38
احسنت درود بر درایتتان
یزدان پرست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۳
40
47
به کوری چشم دشمنان ، شعار ما این است : هر که باآل علی درافتاد ورافتاد
بركات
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
32
32
اجرتان باامام حسين
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۵
50
43
بسمه تعالی
به خدا قسم امام خامنه ای دام ظله خیلی مظلوم است. این عمار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۷
29
24
الا مودة ذی القربی
110
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۸
39
35
گفتند که عاشقی و آرام نه ای
در باغ خیال خم ابروی که ای
گفتن بخوان به قصد قربت گفتم
سید علی الحسینی الخامنه ای
وراوینی
|
United States
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۸
38
38
خامنه ای خرابتیم یعنی چه این ابراز ارادتهای چاله میدانی به رهبر معظم دوراز شان معظم اله میباشد
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۲
ممکن نظر شما درست باشه اما این ادبیات اکثر مردم ماست چه اشکالی داره مردم با هر مرام و مسلک به رهبرشون ابراز ارادت کنن اتفاقا این خودش خیلی خوبه و خیلی معنی داره معنیشم نمیگم تا خودتون بفهمین
ال یاسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۹
18
34
اونهایی که بی تقوایند همه دنیا را از دریچه دید خودشون می بینند.
اولیا خدا را کاری با دنیا شهوت رانها نیست.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۶
45
40
تا زنده ایم رزمنده ایم-لببیک یا خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۶
14
63
جانم فدای حقیقت
غلامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۵
38
39
جان ناقابلی دارم که هزاران هزار بار فدای رهبرعزیزم .
یالثارات الحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۵
36
44
ان شاء الله زیر پرچم انقلاب و با رهبری امام خامنه ای به امام زمانمان خدمت می کنیم و یاران مهدی خواهیم بود
یالثارات الحسین

هر که دارد هوس کرببلا بسم الله....
محمد حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۷
35
42
اگر از سرهایمان کوه بسازند و از خون هایمان رود جاری کنند فرزندانمان هرگز در کتابهایشان نخواهند خواند خامنه ای را تنها گذاشتند
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۹
13
34
سلام و خسته نباشید
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۳
29
30
گلعذاری ز گلستان جهان ما را بس
زین چمن سایه ی آن سرو روان ما را بس
تمام لذت عمرم در این است که مولایم امیر المومنین است. بذارید هر کی هر حرف مفتی می خاد بزنه .مولامون امام زمان داره میاد رهبرمون هم دست راستشه خاک بر سره اونایی میشه که غافلن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۸
40
37
خداوند سایه رهبری را پایدارتر گرداند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۹
38
30
میمیرم برات...
بينا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۷
35
32
خدايا سايه مبارك اين سلاله پاك فاطمي را از مسلمانان مگير واز عمر ما بكاها وبر عمر مبارك انان بيفزا .اينان خوبان طاهران وعزتمندان دوران غيبتند.خدايا تمام عمر من به فداي يك روز از عمر رهبر عزيزمان
mohammad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
13
46
بیاییم واقعا واقع بین باشیم. زنده باد حقیقت یاامیرالمومنین ع
یک گردان میثمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۱
35
30
اسید علی اقا نوکر خودتو خاندانه پاکتیم .خاره دشمناتم اره و اینا....
حامی ولایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۱
34
31
جانم فدای رهبر.وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد
امين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
34
31
آقاي ما همه ما حامي شماييم اين ها ميخانن با تخريب چهره آقا سيد مجتبي _به ولايت فقيه ضربه بزنن
من تعجب مي كنم چطور بعضيا حرف هاي BBC و صداي آمريكا را باور مي كنند
نجم الدین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۷
29
44
با خامنه ای کسی نگردد گمراه
او در شب فتنه میدرخشد چون ماه
در هر نفسم برای او میخوانم
لا حول ولا قوة الا بالله*

نبببببود نفس کش برا اقام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سهیل عبدالله پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۹
30
33
با سلام ودرود به محضر پاک جناب اقای حضرت ایت الله خامنه ای وذریه ی پاک ایشان که به راستی از نوروپاکی هستند و از دنیا چیزی نخواستاه اند لعنت بر دشمنان ایشان
سيد امير هوشيار احمدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۱
26
34
با سلام به ساحت امام خامنه اي

چه ظريف گفت پدر انقلاب، امام راحل

واي بر ما روزي كه دشمن از ما تعريف كند
تهمت اين فتنه گران و اربابان معلوم الحالشان مهر تاييدي است بر سلامت نيات و اعلانيات آقا سيد مجتبي، اعلي الله مقامه
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۷
18
35
سلام بچه ها اگه میخواین به دین اسلام و رهبر کمک کنین برین درس بخونین مطالعه کنین سطح اطلاعاتتونو بالا ببرین ایمانتونو قویتر کنین اینا که گفتم همه با هم موجب بصیرت میشن.اهای اهل عالم وقت خواب نیست بیدار بشین.یا علی
سرباز ولایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۹
28
29
اظهار نظر عناصر بدبخت در مورد فرزند مقام معظم رهبری آقا مجتبی نشان از بی سوادی دشمنان ولایت و نظام و وابستگی به امریکا و انگلیس است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۲
23
27
اونهایی که بی تقوایند همه دنیا را از دریچه دید خودشون می بینند.
اولیا خدا را کاری با دنیا شهوت رانها نیست.
ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم.
دوستدار ولايت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۴
28
30
جانم فداي رهبر
lمهدي خرمي سروستاني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۹
28
29
لبيك يا خامنه اي
یکنفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۳۱
25
29
امام خامنه ای بصیرت را مهمترین اصل و روش مقابله با فتنه گران میدانند .آفرین بر مردم بصیر وفهیم ایران ومرگ بر دشمنان ولایت فقیه
محمدی اززرینشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۰
29
30
چراغی را که ایزد برفروزد
هرآنکس پف کند ریشش بسوزد
جانم فدای رهبرم وخانواده مظلومش که در مظلومیت نیز بمولایمان علی بن ابیطالب علیه افضل الصلوات والتحیات اقتدا کرده اند
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۹
32
33
لعنت خدا و ملائک مقربش بر دشمنان ولایت مطلقه فقیه
پاسخ ها
زینلی از قم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۴
یا امام زمان
ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۱
21
26
الحمد الله خداوند خوب حواسش جمع است(:
بگذار این نادانان ک جز نمایش ادب وبی فرهنگی خود کاری نمیکنند به کار خود ادامه دهند
این انقلاب خون جوانانی مومن درپایش ریخته شده
مهدی و نائب دارد
خدایا شکرت که اگر ما حواسمان نیست توخود خوب نگهداری...
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۹
31
28
جانم فدایت رهبرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۳
30
28
یا علی جان مقتدای من توئی . جانم فدای رهبر
حقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۳۰
29
25
جانم فدای عل زمان امام خامنه ای وفرزندان ش
مرادبور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۱
32
22
امام خامنه ای برجان مال وناموس من حکومت دارد
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۲
22
27
جانم به فدای رهبروفرزندش/خورشیدوستاره ای که شد"دل"بندش/گرخاک جهان غبارتردیدشود/نور ازلی به هم زندترفندش.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۵
24
26
جان و مال ما فدای مقام معظم رهبری ...حزب فقط حزب علی........رهبر فقط سید علی
دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۰
26
29
جانم فدای رهبر
یوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۵
28
32
دشمان اسلام احمق ترینند . امام خامنه ای تو مملکتمون معتبرین ترینه از همه آدمها .جانم فدای رهبر . انشالله این ملت و حکومت رو سالم برسونه دست صاحبش .
راهیان همت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۶
20
28
اگربه وصایا و وصیت شهدا توجه کنیم می بینیم که چکیده ی تمام مکتوباتشان حمایت واطاعت از(( ولایت فقیه))را توصیه می کنندولازم به توجه است که درعرفان وعارف بودن شهدای پاکمان هیچ حرفی نیست. ( برای شادی روح شهدا صلوات)
محمد
|
United States
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۷
26
29
تا زنده ایم رزمنده ایم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۳
23
27
جانم فدای رهبر ما آماده ایم امر کن مولا تا سر به راهت دهیم
پوریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹
26
27
امام خامنه ای تا جان دارم از تو دفاع می کنم.
ایرانی با غیرت
|
United Kingdom
|
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
34
40
من یک بسیجی مسیحی هستم و آمادهمبارزه در جبهه مولایم خامنه ای هستم..الگوی ما وهب نصرانی است و به دشمنان ملعون صهیونیست امیگویم نابودیتان نزدیک است به حق حضرت مریم(س)..مرگ بر اسراییل مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس کثیف
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۴
دوست عزیز ما در کنار تو هستیم :)
ایرانی با غیرت
|
United Kingdom
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶
23
37
تنها کسی که میتوانست در این چند سال علی گونه کشور را اداره کند مولایم امام خامنه ای بوده وهست وخواهد بود.چیزهایی راجع به ایشان میدانم که واقعا کاش خیلی ها میدانستند..مولایم خونم را به امرت میدهم...جه کسی جز ایشان تمام پیش بینی هایش درست در آمد؟؟یادتان رفت که راجع به اوضاع اقتصادی اروپا و امریکا چه گفتند؟؟یادتان رفت راجع به صهیونیست های غاصب فرمودند:روز بهروز بیشتر در منجلاب فرو میروند و به نابودیش نزدیک است...آقایانی که ادعایتان میشود مملکت داری کردید فراموشتان شد؟؟؟میدانید در چند سال چه نقشه های شومی که استکبار جهانی برایمان داشته با درایت ایشان نقش بر آب شد...آقا جان تنها نیستی...ابوالفضل علمدار مولایم را نگه دار...
سید حامدحسینی مطلق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶
22
31
اقاجانم فدات
قرآن دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۷
21
22
انهم يكيدون كيدا و اكيد كيدا. فمهل الكافرين امهلهم رويدا.

فعلا كه تو كشور بخور بخوره.
كو عدالت علي. درود بر سيد علي.
مرگ بر هاشمي و خاتمي و موسوي و كروبي و ... بقيه مزدوران غربي و دنيا پرست
مسلمان ايراني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۹
21
29
فداي مظلوميت رهبر-تا اخرين قطره خون با سيد علي ميمانم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۳
18
27
به كوري ديده دشمنان و كساني كه نمي توانند پيشرفت ايران را ببينند تا بستن دهان ياوه گويان داخلي و خارجي مسير ولايت را ادامه خواهيم داد.
ي ك
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۴
19
29
لبيك يا امام خامنه ايواي اگر سيد علي حكم جهادم دهد
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۳۰
17
26
خودم یک تنه غصه های رهبر رو پرپر میکنم به کوری چشم دشمناش
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
13
31
نگران نباشید

به امید خدا که دشمنان راه به جایی نمیبرند

انشالله صبح نزدیک است

تنها با بصیرت میتوان از بسیاری از آسیب ها پیشگیری کرد و انقلاب را سالم تر به دست صاحبش رساند ( انشالله )

پیروزی حق بر باطل وعده خداست
لاله آويني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
20
27
خدا نگذره از كساني كه اينجور اراجيفو شايعه كرده اند.دلم براي اقا سيدعلي ميسوزه.دلم خونه براش
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۵
25
24
مدیر محترم سایت عماریون من یکی دو روز پیش کامنتی گذاشتم در مورد رهبری که نظرم اصلا شبیه به مجیزهای بالا نبود امروز از سر کنجکاوی دوباره سایت شما رو نگاه کردم دلم می خواست ببینم چقدر ظرفیت انتقاد از اعتقاداتتون رو دارید و آیا کامنتهای مخالف رو هم میگذارید اما دیدم متاسفانه یا خوشبختانه این کار رو انجام ندادید . فقط می تونم بگم متاسفم از اینکه ما اصلا ظرفیت شنیدن نقدرو نداریم چه بسا اگر اینطور بود اگر حرف ما حق و حقیقت بود و جواب ابهامات رو می دادیم خیلی منطقی و قانع کننده نه با موضعی از سر بغض و نفرت و کینه شاید اینطوری به همفکرانمون بیشتر اضافه می کردیم .
مدیر پایگاه با سلام؛ شما آدرس پست الکترونیکی (ای- میل) و سوالات خود را بفرستید؛ ما جواب را برای شما ارسال خواهیم کرد.
آرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۸
23
29
اینا فقط یه مشت احمقن که میخوان هرجور شده حضرت آقا و خونواده شون مخصوصا آقامجتبی رو بین مردم بد جلوه بدن در صورتی که نمیدونن حناشون خیلی وقته دیگه پیش مردم ایران رنگی نداره
جانم فدای رهبر
جواد اسلامی باباحیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
29
36
دعا کنید که من در راه رهبرم شهید شوم ودر لحضه های اخر بگویم جانم فدای رهبر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۴
انشالله در جوار هم
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
همه ی عاشقان را دعا کنید
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
28
35
مرگ بر امریکا مرگ بر اسراعیل
پاسخ ها
ی ا س ز ر د
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
اسرائیل برادر!
به خدا بیایم علممونو بالا ببریم.
مرگ بر اسرائیل
سرباز روح الله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
24
28
منتظر اشاره ی رهبریم
فدایی امام خامنه ای
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۵
23
27
اقا جان از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن
شاه رگم را برای شما گذاشته ام
غلام اقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۱
22
30
برای سلامتی امام خامنه ای وخانواده اش صلوات
yaghoob
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۵
14
24
سلام علی من اتبع الهدی الهم صلی علی محمد و آل محمد واحفظ امام زماننا و احفظ سید القائد . ولاستجابت الدعاء صلوات علی محمد و آل محمد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۵
16
28
آذربایجان جانباز خامنه ای دن آیریلماز

من یک آذری هستم. تا جان دارم از حکومت رهبرم دفاع می کنم. دشمنان قسم خورده این مملکت آگاه نیستن که اگه زمانش برسه از بچه 5 ساله گرفته تا پیرمرد 80 ساله تو راه وطن از جونشون می گذرن. حتی همون هایی هم که پشت سر حکومت و دولت حرف در میارن. الله و اکبر جانم فدای رهبر
زارع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۷
22
23
عاشق خامنه ایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
14
25
بایدکل مفسدین اقتصادی به مردم معرفی شوندتاچنین اتهاماتی به بیت رهبری نکنند.
حسنین دستوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
18
26
من تا حالا هر جی از خدا خواستم بهم داده زندگی بول فرزندان سالم همه چی تنها ارزوی زندگیم دیدار روی ماه مقام معظم رهبری است(اللهم احفط امامنا الخامنه ای امین)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
21
24
عشق فقط سیدعلی
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۵
13
24
خداوند بزرگ هرکس که برای این مملکت با جان دل کار میکند نگهدارد و دروغگویان و بی وفایان به مردم و مملکت را نابود گرداند امین یا رب العالمین
بابك فرزام راد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۵
18
25
به كوري چشم دشمنان مقام معظم رهبري و خاندان شريفشان در قلب اين مردم مح كم ترين جايگاه رو دارند انشا الله روزي بنياد دموكراسي دروغين غرب وچهره ي حقيقي سردمدارانش توسط حضرت بقيه الله اعظم عجل الله تعالي فرجه الشريف بر همگان اشكار شود
بسیجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
21
28
خامنه ای کوثر است / دشمن او ابتر است
حسین فخرآبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
21
26
سلام
کی شود دریا به پوز سگ نجس
باید عرض کنم آسید مجتبی جرمش این است که فرزند حضرت آقا است و باید در نظر داشته باشیم که همانطور حضرت دشمن دارد فرزندان عزیزش از این مستثناء نیستند و نیز می توان گفت این فرزندان زهرا(س) از مادرشان این مظلومیت را ارث برده اند. خیلی ممنون مطالب بسیار خوبی بود . سلامتی حضر ت آقا و خانوادهشان صلوات
ولی اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
19
26
اوست که عزت می دهد واوست که ذلیل می کند هر چه می خواهند توطئه کنند خدا به خودشان برمیگرداند.مرک بر ضدولایت فقیه. جانم فدای رهبر
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
29
28
خداوند خود شاهد است که بیت حضرت اقا از دوچیز بری است:
1. فساد مالی
2. فساد اخلاقی
قل هاتوا برهانکم ان کنتم صادقین
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
30
31
لعنت خدا بر دشمنان اهل بيت و حضرت اقا
فرهاد امین زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
26
28
والله که مظلومیت علی ع را هرچند به صورت کمتر میشود احساس کرد.آقاجان شما بزرگید و فرزند زهراع بزرگ میماند.لبیک یا خامنه ای
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
33
25
بی خامنه ای شعار هم عهدی چیست* بی خامنه ای ندای یا مهدی(عج) چیست* هر کس که نشد فدایی خامنه ای* بی شک تو بدان فدایی مهدی (عج) نیست
واقعیت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
17
38
مرگ بر جاهلان بدبخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
30
33
سیدنا القائد. عشق من خامنه ایی
مجتبی حسنیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
27
29
عش فقط عشق علی رهبر فقط سید علی
منتظر دستور رهبرم هستم تا دشمنان امام خامنه ای را از لبه تیغ بگذرانم .
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
21
32
رهبرا ؛ ما عكس تو را به كوي ميدان زده ايم- تصوير تو را به پرده ي جان زده ايم - در صفحه قاموس لغت بعد از تو- بر معني عشق خط بطلان زده ايم-الهم ايد والحفظ قاعدنالاامام خامنه اي.آمين
احسان نباتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
28
36
هر کسی هر چی می خواد بگه ما به رهبر ایمان قلبی داریم
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۶
24
34
اقا ما دربست مخلصیم. جانمو فداتون میکنم.
شروینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۷
24
33
یعقوب را بیاورید تا از صبر سیدعلی برایش بگویم
خادم الخمینی
|
Philippines
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۲
16
28
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اللهم اید و احفظ سیدنا و قائدنا السید علی الحسنی الخامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۶
18
26
بالای سرم عکس تو را نصب نمودم
یعنی که سر من به فدای قدم تو
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۱
16
31
هر که در این بزم مقربتر است جام بلا بیشترش میدهند
تا قیامت با ولایت رهسپارم
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
20
30
الله اکبر جانم فدای رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۴
9
21
doorod br hossen
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۵
20
35
یا علی یا علی
لبیک با علی
الله اکبر جانم به فدای رهبر
ولایت فقیه برای ما یک هدیه الهی و خدادادی هست . قدر این نعمت بدانیم
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۷
20
26
همه اش شعار
سرباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
21
25
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد
ارتش دنیا نتواند جواب دهد
لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است
مرگ بر ضد ولایت فقیه
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
19
23
هربار چهره ات را می بینم اشک از چشمم جاری میشه خدا نگهدارتباشد تا ظهور مهدی موعود (عج).
مشکات
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۲
11
22
قیامت قامت ای قامت قیامت
قیامت کرده ای زین قد و قامت
ساناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۸
15
25
اقا رو عشق است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۵
9
22
عدالت آن است که به این اتهامات رسیدگی شودواگرجرمی متوجه هرشخصی است پاسخگوباشدوامیدوارم همه مردم ایران ازسرعقل سخن بگویند،ضمناهرکس مسئول اعمال خودش میباشدونبایدگناه دیگری به پای انسان صالح دیگری نوشته شود،داستان نوح (ع)
سيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۹
12
19
جانم فداي امام خامنه اي
حقا که تو از سلاله ی فاطمه ای

با خنده ی خود به درد ما خاتمه ای

زیباتر ازین نام ندیدم به جهان

سید علی حسینی خامنه ای
محمد علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۴
10
17
کی میره این همه راهو افرین به این همه دختر بسرای خوب به قول مداحا یه دعا میکنم همه همین بگید ایشالا خود رهبر برچمو بدن دست امام زمان
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۸
10
20
امیدوارم کسانی که منحرف شدند برگردن و راه درست رو تشخیص بدن
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۳
9
17
درودوسلام خدابرسلاله پاک حضرت زهرا(علیها السلام)حضرت امام خامنه ای مدظله العالی
پاسخ ها
قمی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۴
منم میام
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۸
13
16
لیبک یاخامنه ای
سید محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۹
15
15
لعن علی عدوک یا سید علی
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۴
4
20
لبیک یا حسین لبیک یا ابوالفضل
یزدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۷
7
16
صل الله علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها وسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۸
14
21
من از برادران اهل سنت هستم و به رهبرمان عشق مي ورزم و كاملا" پيرو خط رهبري هستم و براي طول امر ايشان دعا مي كنم . در پناه الله باد
امیرحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۸
14
12
لبیک یا جانشین امام زمان در زمان غیبتشان یا خامنه ای .
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۱
11
16
درود به رهبر عزيزم.
سید سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۸
5
11
درود بر رهبری که خار چشم بعضی هاست. الله اکبر بر وجود کافر لرزانش
محب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
4
5
سالام علي ال طاها وياسين عرب وعجم كلهم فداك يا مولاي وكلنا معك حتي ابائنا يوصوننا في وصيتهم قبل الموت به اطاعتك كما وصي جدي المرحوم قبل 45 سنه لجدتي به تربيت اولادها به اطاعت السيدان الذي يظهرون قبل الظهور وعمامي المرحومين سيد احمد وسيد محمد ايضا وصي الشعب به اطاعتك * كلنا نحبك وانت في قلوبنا خلي العالم يسمع
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۰
5
6
زنده باشن
حامدبرگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۳
3
5
به نظر من در حال حاضر یک نفر سالم و معصوم وجود دارد آن هم رهبر معظم انقلاب است که 2 بار خوابش را دیدم و عشق و علاقه خاصی به ایشان دارم .
ولی متاسفم برای برخی از مسئولین و دولتمردان که فقط ظاهرشان را حفظ میکنند ولی نان به نرخ روز میخورند.
ای کاش رهبر عزیزم از مشکلات مردم خبر دار میشد و رسیدگی میکرد . رئیس جمهور و مابقی مسئولین مرخص هستند .
سرباز سيد علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴
5
6
منتظر دستور رهبرم،تا جونمو فداش كنم.
شما تا تهشو بخونين.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۳
2
7
حزب فقط حزب علی
رهبر فقط سید علی
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۲
2
9
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
2
8
آقا جان جانم فدای تو دعا مون کن
سرباز گمنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۸
3
7
(کافر همه را به کیش خویش پندارد)کسانی که این اتهامات را می زنند همان کسانی اند که خودشان و فرزندانشان حرام خور داخل و خارج اند
نوه حضرت امام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۱
3
5
سلام
دنیا تا دنیا بوده همین بوده زمانی خاکستر بر سر پیغمبر میریختند حالا نوبت به فرزندش رسیده به قول امام از این حرفها نترسید از حرفهایی بترسید که موافق میل شما باشد مثل حرفهایی که توی این دولت زده میشه بترسید بترسید بترسید جونا کمر اقا خمیده کیسه رو از اقا بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۲
2
7
لبیک یا خامنه ای لبیک یا سید حسن نصرالله
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۲
2
8
عزیزان نگذارید این انقلاب بدست نامحرمان ومدعیان راه امام بیافتد همانطور که امام خامنه ای گفته اند بصیرت مسائل مملکت را آگانه پی گیری کنید
samane
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۶
3
8
جانم فدای رهبر
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۵
0
6
میدونیدکلا سادات مخالف دارن به خاطر اینکه با ملیاردها ملیارد پول و کوهی از طلا و الماس و زمرد نمیشود سید شد. سادات در زمین و آسمان چون خورشید هستی بخش میدرخشند .قربون خاک پای سادات
شیعه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
1
8
تنها سایتی بود که بهم خوش گذشت
برای سلامتی آقا صلوات
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۲
1
6
اقا سلام هر موقع دستور دادی جانم را فدایت می کنم
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
0
5
جانم فدای رهبرم

عاشقت هستم رهبرم
جان ناقابلم فدای وجودت
افکار
|
United States
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
1
4
ما طرفداران حق و حقیقت وراستی و انساتیتیم
رهبر مهربان کجایی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
3
2
پشتیبان ولایت فقیه باشید تابه مملکت شما اسیب نرسد گوهر بار ترین مروارید نظام. رهبری عادل و علویتبار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
6
1
به خدا اصلا رهبري نيازي به اين همه چاپلوسي نداره ...
بسیجی جنگ دیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
4
4
تا خون دررگ ماست امام خامنه ای رهبرماست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
4
2
برادر یا خواهر عزیز ابراز ارادت در فضای مجازی چاپلوسی نیست بصیرت است
ناشناس
|
-
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
3
3
مدافع حق و ولایت باشید جاالحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا
پناهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۱
1
0
فقد البصر اهون من فقدان البصیره
افسانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
0
0
یا علی مدد
عبدالله
|
Germany
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
0
0
ما رزمندگان هشت سال دفاع مقدس پشت سر سید و اقامون هستیم فقط اقا تو رو به جدت دست این ما بیت المال خور ها را کوتاه کن اقا اینا از امربکا خطرناکتر ن دلم برا اقا میسوزه از دست این دوستان بدتر از دشمن چکار کنه انشاالله جد بزرگوارش ظهور میکنه ولی ما هم فقط به گردش چشمای نازش نگاه میکنیم نمیخواد به زبون بیاره با چشمش اشاره کته خودمون رو فداش میکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
0
0
درود بر سید خراسانی-امام خامنه ای
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
0
0
دوست داشتم رهبریو از نزدیک ببینم ودستش رو ببوسم مسترسم بمیرم واین ارزو رو به گور ببرم
مهدی حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۵
0
0
من فدای رهبر عزیزم و خانواده محترمش بشم و خدا لعنت کنه دشمنانش رو بحق علی ع
reza eghmazi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۶
0
0
اهن ابدیده را زنگ عوض نمیکند.
چهره این انقلاب را رنگ عوض ننیکند
بگو تو با منافقان به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری خط عوض نمیکند.
آقا سید ماکه به چشم نیومدیم شما گوشه چشمی به نا نگاه کن تاجلن فدایت کنم.یا علی
ولى بهارى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
0
0
من جانبازشيميايى هستم تاماهستيم به رهبرمان خدمت ميكنيم وبرايش جان ميدهيم. سربازتيم اماما
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
0
0
گر دشمن بزند، هزار از ، این تهمتها / نمی رود مهر سید علی خامنه ای از دل ما ، ای دشمن کور دل، این را بدان / رهبر اگر سر طلبد در راه دین / با جان و دل سر می دهیم / گر دادن سر میسر نشود/ به هنگام دفاع جان می دهیم
علی
|
United States
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
0
0
شنیدید دزده میدوید و فریاد میزد دزد! دزد! آی مردم دزد را بیگیرید!
حالا شده جریان رفسنجانی و ایل و تبارش و نوچه ها و پاچه خوارهاش که بدوند و داد بزنند دزد! دزد! تا کسی متوجه دزد بودن خود رفسنجانی و فرزندان و وابستگان رفسنجانی نشود.
صوفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۸
0
0
شعارما تااخرین قطره خون لبیک یاخامنه ای ومرگ برضد ولایت فقیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
0
0
ای انسانها واقعیت را بپزیرید و حق را بگوید، حتی اگر به ضررتان باشد.درود برخمینی کبیر و یادگارش سید حسن
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
0
1
ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
1
0
به نظرمن بااین همه طرفدارسیدعلی تنهانمی ماند جانم فدای رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۲
0
2
سلام از همه حرفهایی که پشت سر ایشان شنیدم وبه خاطر آن حرف ها عصبانی شدم و ناراحت،وگاها پشت سر ایشان حرفی زدم (البته بیشتر به خاطر مسئله ایرانسل که در واقع مجانی در اختیار نوجوانان قرار میگیرد وآینده ای تباه برای آنان رقم میزند)از ایشان طلب حلالیت میکنم وامیدوارم که به خاطر خدا حلالم کنند... .
امیر
|
United States
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
0
1
گذر زمان همه چیومشخص میکنه....
تا کی این فتنه گرا میخاان با دروغ گویی فضارو خرااب کنن...
اولااادشون دیگ مشخصه چکااارن....
امیر
|
United States
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
1
2
گذر زمان همه چیومشخص میکنه....
تا کی این فتنه گرا میخاان با دروغ گویی فضارو خرااب کنن...
اولااادشون دیگ مشخصه چکااارن....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
0
0
شاید بایرایذرمورد زندگی رهبر معظم بیشتر اطلاع رسانی بشه تا فرصت طلبان نتونن سواستفاده کنن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۴
0
0
جانم به قربان سید علی خامنه ای رهبر ما یکی از فرزانه ترین رهبر جهان است به شایعات گوش ندهید سخنگو در این دنیا خیلی زیاد است لبیک یا خامنه ای
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
0
2
جانم فدای سیدعلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۰
0
0
خامنه‌ای فرزند خلف علی بن ابیطالب است .سر و جانم به فدایش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۰
0
0
خامنه‌ای فرزند خلف علی بن ابیطالب است .سر و جانم به فدایش
خادمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۰
0
0
حضرت آقا جلوی از امام زمان است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
1
0
دل دزدها غربزده ها سواستفاده کنندگان بیت المال وخوده شیطان در قالب. السعود. اسرائیل. راستی کدخدای بیشرف. بی بی سی و....همه عوامل شیطانند وشبانه روز. دام خود رابرای به بدست اوردن وجلب نظر ما گسترده وهر روز رنگی دارد و این دنیا تا پایان بین حق وباطل در جنگ است و نوکران کدخدا اشتباه. وخود شیطانند. ومردم ایران را میخاهند به چند دسته تقسیم کنند که شکستن انها اسان شود. ای مردم بدانید دنیا وما دران فانی هستیم و خدا را به نوکران کدخدا نفروشیم که سخت ضرر و پشیمان میشویم ودر تاریکی و تنهایی قبر جوابی نداریم. حالا دیگر خود دانی والسلام.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۷
0
0
من که دیگه نمیدونم چی به چیه
کی به کیه ؟
خدایا هر که در این کشور راست می ره ،کمش کن
وهر که خیانت واگذار ش به خون

واقعا زمانه بدی شده
آدم.حق و ناحق را دیگه تشخیص نمیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
2
1
اونایی که به امام خامنه ای اهانت می کنند قطعا حرام زاده اند
علیمحمد تشکری بافقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
0
0
سلام. وخسته نباشید. فقط میتوانم بگویم جانم فدای یک تار موی رهبر
خودم ودار ندارم فدای رهبرم تاج سر جهان اسلام خصوصا تشیع .
دوستت دارم با تمام وجود امام خامنه ای .
محمود
|
Denmark
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۷
0
1
انشاالله به امید پروردگار پیروزی حق علیه باطل نزدیک است انشاالله که ظهور نزدیک است ........ خدایا .خداوندا خودت هر چه مصلحت میدانی اما تا ظهور حضرت صاحب الزمان امام خامنه ای را صحیح و سالم نگه بدار تا خودش حکومت را تحویلش دهد و جان ناقابلم را لایق شهادتش قرار بده
نام:
ایمیل:
* نظر: