آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۳۹۰۰۳
تعداد نظرات: ۷ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۹
به کوشش رضا گلپور؛
"عماریون"- از آنجا که در تبلیغات رسانه های مجازی دیدم آقای نادر طالب زاده (آقازاده مرحوم تیمسار اردوبادی) قرار است در برنامه عصر شبکه افق (که تحت مسئولیت رسمی جناب آقای جواد رمضان نژاد و سایر دوستان قرار بوده است مولتی میلیارد تومان ساعت را در راستای نبرد نرم و دفاع از ارزش های اصیل انقلاب مدیریت نمایند) مصاحبه ای را که با آقای عبدالله شهبازی فرزند حبیب الله عضو رسمی و مسلح ( سازمان نوید و عضو هیئت دبیران سازمان جوانان و مسئول تحریریه و مسئول شعبه انتشارات و معاون شعبه آموزش و مسئول آموزشی کمیته ایالتی تهران و مسئول موقت کمیته ایالتی تهران) حزب الحادی و وطن فروش توده و یکی از جدی ترین احتمالات جانشینی احسان طبری در آینده حزب فوق انجام داده منتشر نماید و نیز از آنجا که چند مطلب نامربوط و پرت از حقایق تاریخی بویژه پیرامون شهید والامقام حسن آیت (این شهید مظلوم و خار چشم منافقین محارب و نفوذی های افشا شده و افشا نشده در صفوف انقلاب اسلامی) در لابلای مطالب منتشره برخی جوانان کم تجربه اما ارادتمند به عبدالله شهبازی توده ای نظیر حسین قاسمی (که یحتمل در دوران فرمانداری اش در شیرازبه جرگه ارادتمندان این عضو رسمی حزب توده در آمده باشد )به نقل از مکتوبات دارای تحریف و انحراف شهبازی دیدم ؛ تصمیم گرفتم کمی پیرامون شهبازی و مجموعه عملکردها و سوابقش از باب العاقل یکفیه الاشاره قلمی کنم.

نمی دانم از روابط شهبازی با ساختار حزب الحادی توده و رئوسش نظیر احسان طبری یا کیانوری باید شروع کنم که البته مرده اند یا زندگانشان نظیر محمد علی عمویی و یا علی خاوری ؟

در بازی نفوذ حزب توده و متخصص ویژه تحقیق شان یعنی عبدالله شهبازی که کار نشر مصاحبه های تیمسار ستمشاهی فردوست را به عهده گرفت یا نشر زیر و زبر حزب توده تعریف شده خود شهبازی را جهت تدریس در ... یا مقالات ...

از ارتباط شهبازی با سوابق سه تن گردانندگان تشکیلات مخفی حزب توده که باز البته یکی دستش از دنیا کوتاه شده است ( یعنی رحمان هاتفی ) یا محمدعلی پرتوی ایران نشین یا علی خدایی ناشر پیک نت و راه توده ؟ چگونه باید گفت؟

پیرامون ارتباطات و تأثیر گذاری یا تأثیر پذیری عبدالله شهبازی با آقایانی نظیر علی منفرد یا علی ربیعی یا قاسم میرزایی (که نمی دانم بویژه پوشیدن ردای وکالت مردم دماوند را در این دوره مجلس شورای اسلامی تبریک باید گفت یا خیر؟ و تبریکم در قالب مقاله باشد یا نباشد؟ )

تأثیر پذیری افرادی نظیر علی اکبر باوند ، جواد عباسی کنگوری ، مهدی قوام هنر و احمد شیخها و محمد نیازی و ... از تئوریهای هوافضایی آگراندیسمان شده توسط عبدالله شهبازی پیرامون سیستم امنیتی کشور در مقاطعی چنان هزینه های کلانی در فضای افکار عمومی ایجاد نمود که ضرورت ورود دستگاه های امنیتی نظام بویژه شخص حجت الاسلام و المسلمین دکتر علوی وزیر محترم اطلاعات را اظهر من الشمس می نماید .

البته تا جمع بندی نهایی پیرامون طرح موضوعات و بیان پاسخ به مجهولات فوق و از باب مقدمه ، دو صفحه حکم و 5 برگه از بازجویی ها و تحقیقات امنیتی عبدالله شهبازی را جهت آشنایی مقدماتی مخاطبان فهیم و فرهیخته منتشر می نمایم...تا مطالب بعدی!


جمهوری اسلامی ایران دادستانی انقلاب دادنامه

بتارخ 22/9/1366 در وقت فوق العاده شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی تهران برای رسیدگی به اتهام عبداله شهبازی فرزند حبیب اله مبنی بر عضویت در حزب الحادی توده و مسئولیت شعبه انتشارات – معاونت شعبه آموزش، مسئولیت آموزش تهران،مسئولیت موقت کمیته ایالتی تهران حزب توده و فعالیت تشکیلاتی تا زمان دستگیری و تحویل سلاح به حزب توده و کمک در جمع آوری سلاح با مسئولین حزب توده و اخفای آنها تشکیل جلسه داد.

اجمالا متهم آزاد است و برای انجام محاکمه بدادگاه احضار شده و دفاعیات او بشرح پرونده استماع گردیده است که جزئیات آن در صورتجلسه دادگاه منعکس است

متهم اقرار بمسئولیت های بالا در مقاطع مختلف و تحویل سلاح و جمع آوری اسلحه و مهمات و اخفای آنها و فعالیت تشکیلاتی تا زمان دستگیری دارد دادگا پس از ملاحظه مجموع محتویات پرونده و انجام تحقیقات لازمه در زمینه ادعای متهم به همکاری همه جانبه با مسئولین مربوطه و بررسی وضعینت فعلی متهم و اعلام کفایت رسیدگی بشرح زیر انشای رای مینماید :

رای دادگاه بموجب مندرجات اوراق پرونده عبداله شهبازی فرزند حبیب اله که درارتباط با تشکیل گروهی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی (که تفکر مذهبی داشته) و همکاری با این گروه و پس از آن پیوستن به یک محفل مارکسیستی در خط گروههای چپ و بالاخره پیوستن به سازمان مخفی نوید و فعالیتهای پنهانی شناسایی و سه بار( در رژیم سابق) سابقه دستگیری و محکومیت یک سال و نیم حبس دارد ، درزمان تحمل زندان در شیراز با عموئی وحجری از اعضای کادر رهبری حزب الحادی توده به حزب توده گرایش پیدا کرده و پس از آزاد شدن از زندان و مسافرت به خارج از کشور در آلمان شرقی با کیا نوری دبیرکل حزب منحله توده ملاقات کرده و دستور تشکیل یک گروه وابسته بحزب توده را دریافت داشته است و پس از مراجعت یه ایران همکاری خودرا با سازمان مخفی نوید ادامه داد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی بطور رسمی و تشکیلاتی به عضویت حزب توده در آمده و زیر نظر عموئی فعالیت تشکیلاتی میکرده است و چون از اعضای فعال و موثر و مورد اعتماد حزب توده بوده مسئولیت های مهمی در تشیکیلات حزب توده به او محول شده است که از آن جمله است

مسئولیت شعبه انتشارات حزب توده پس از دستگیری پورهرمزان مسئول قبلی این شعبه ؛ معاونت شعبه آموزش، مسئولیت آموزش تهران ، عضویت در هیئت دبیران سازمان جوانان ، مسئولیت تحریریه این سازمان ، مسئولیت موقت کمیته ایالتی تهران ، ماموریت مسافرت به مسکو ، یمن جنوبی و پرتغال و سخنرانی در سمینارهای متشکله ؛ دادن امکانات مسکن و تلفن و اتومبیل به تشکیلات حزب توده؛ تحویل چند قبضه سلاح جنگی به تشکیلات حزب توده و همکاری در جمع آوری سلاح بوسیله مسئولین حزب توده و اخفای آنها که اقاریرمتهم در این موارد مشروحا در اوراق بازجویی و صورتجلسه دادگاه منعکس است .

متهم باعتراف خود با توجه به مسئولیتی که در شعبه انتشارات داشته با سازمان الحادی فدائیان اکثریت در زمینه انتشاراتی و هماهنگی فیما بین حزب توده و سازمان اکثریت فعالیت داشته است. نامبرده باقرار خود امکانات وسیعی از تشکیلات حزب توده ازجمله چند ماشین وانت،چند دستگاه تایپ، ماشین پیکان و چندین دستگاه خانه تحت اختیار داشته و قسمتی از این اموال بوسیله جمشیدی معاون او (فراری بخارج از کشور) فروخته شده است. وی باعتراف خود تا زمان دستگیری ( درتاریخ 14 بهمن 1361 همزمان با دستگیری سران حزب توده) با این سازمان الحادی با داشتن مسئولیت سرپرستی انتشارات حزب توده و سازماندهی آن، پس از تعطیل نشریه رسمی حزب توده ، معاونت آموزش و مسئولیت آموزش تهران تحت مسئولیت رفعت محمدزاده ( اخگرمعاون احسان طبری مسئول کل آموزش حزب توده ) در جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت های موثر و چشمگیری داشته است و خودباین مسئولین ها و فعالیت ها اعتراف دارد.

علیهذا دادگاه انقلاب اسلامی تهران با احراز مجرمیت متهم بدلائل منعکسه در فوق و شواهد وامارات موجود در پرونده مستندا. بماده 12 آئین نامه تشکیل دادسراها و دادگاه های انقلاب وبرمبنای ضوابط شرعیه وبا در نظر گرفتن کمیت و کیفیت فعالیت های تشکیلاتی متهم و رعایت جهات مخففه از جمله پشیمانی متهم و همکاری های او با مأمورین کشف کشف جرم(منعکسه در پرونده) از تاریخ صدور حکم ، وی را به دوازده سال حبس محکوم مینماید . و با توجه بنامه شماره65068/ /134 مورخ 17/9/66 وزارت محترم اطلاعات در زمینه ادامه همکاری همه جانبه محکوم علیه با مسئولین مربوطه و مستندا به ماده 40 از قانون راجع بمجازات اسلامی محکومیت نامبرده را بمدت پنج سال معلق اعلام میدارد تا در صورتیکه محکوم علیه در مدت معینه مرتکب جرم مشابه نشود و با گروهکهای الحادی و ضدانقلاب و غیرقانونی ... ارتباطی برقرار ننماید از اجرای مجازات حبس درباره او خودداری شود والّاعلاوه بر مجازات جرم ارتکابی ، مجازات معلقه نیز در حق او اجرا گردد .

دائره اجرای احکام مفاد حکم دادگاه را بمحکوم علیه ابلاغ و از وی تعهدات لازمه حسب مقررات دادسرای انقلاب اسلامی تهران درمورد وابستگان به گروههای غیرقانونی و ضد انقلاب اخذ نماید./ت

قاضی شرع شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی تهران

{مهر شعبه}
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
1
موضوع دستگیری آقای گلپور در لبنان چه بوده است؟
دستگیری ایشان توسط ضدجاسوسی وزارت اطلاعات را هم اگر توضیح دهید ممنون می شوم .
مدیر پایگاه ما مستند به حکم قضایی دادگاه انقلاب و کپی اسناد رسمی اظهارات دستنویس آقای عبدالله شهبازی فرزند حبیب الله،توده ای دستگیر شده تردید جدی خود را نسبت به برخی مطالب و تحلیل های مشکوک نامبرده علیه عده ای از پیشکسوتان انقلاب اسلامی منتشر کرده ایم اگر شما مستندی راجع به دستگیری آقای گلپور در لبنان و یا هر کشور دیگری و یا ضدجاسوسی وزارت اطلاعات و یا ... دارید جهت تنویر افکار عمومی به ویژه این سایت ارسال بفرمایید. ضمن این که بی صبرانه منتظر توضیحات آقای عبدالله شهبازی فرزند حبیب الله پیرامون این اسناد و اسناد بعدی تکمیلی هستیم.
اكبري
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
1
1
درود بر روشنگري هاي سايت عماريون و قلم استاد گلپور
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۹
1
2
وجود اسناد محرمانه بازجویی امنیتی در دست شما و اقدام شما و این رسانه عماریون در انتشار این اسناد نشانه های روشنی از منشاء وجودی شما آقایان را پیش روی همه می گذارد. جدای از این مطلب، وقتی شما اینقدر به سادگی حجم عظیمی از اتهامات و توهین ها را به سوی کسی که به هر حال با پشت سر گذاردن انواع و اقسام بازجویی ها و دادگاه ها و زندان ها، در حال حاضر به عنوان یک شهروند ازاد دارای حقوق شهروندی، در همین کشور و در شهر خود آزادانه روزگار می گذراند و حتی به صورت مقالات مختلف خوراک های بسیاری از رسانه های فعال مرتبط با نهادهای رسمی سیاسی و تاریخی کشور را تأمین می نماید، جاری می کنید، مشخصاً در عین پایمال کردن حقوق وی و در حقیقت پایمال کردن آبروی یک مسلمان ایرانی، که اگر قانونی باشد مستوجب پیگرد انتظامی و قضائی است، در حقیقت کلیه نهادهایی مثل سازمان اطلاعات و قوه قضائیه را نیز زیر سوال می برید. حال بر فرض که از این هرج و مرج و قانون گریزی که در حال حاضر در این کشور و در بین بسیاری از افراد دارای ارتباطات خاص رواج دارد، توانستید چهار صباحی بیشتر خود را به جامعه و نیروهای فکری کشور تحمیل کردید، با اینهمه اهشدارهایی که در جهت نامسلمان معرفی کردن افراد هتاک و برباد دهنده آبروی مسلمان و حتی یک انسان، در دین مبین اسلام و اصیل ترین چهره ان یعنی تشیع مجتمع شده اند، چه می کنید. آقای ...... گلپور
مدیر پایگاه آینه بنمود تصویر تو راست
خود شکن آینه شکستن خطاست
اتفاقا دلیل نشر این مطلب بر اساس همین نوع استدلال بوده است شما، نام و هویت خود را پنهان میکنید اما ما بدون اسم مستعار و مستند به احکام رسمی صادر شده قسمت اول نقد و بررسی سوابق آقای شهبازی سابقا! توده ای را بررسی و منتشر کرده ایم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۰
1
3
واقعا اسم اين بيمارى را روشن گرى ميگذاريد؟!! شما حق بردن ابروى مسلمان ها را نداريد سايت لجن پراكن و زرد
مدیر پایگاه !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۱
0
2
حملات اخیر به آقای شهبازی دقیقا در راستای افشاگریهای اخیر وی در خصوص بهاییت است ومطلب جدیدی جز جوسازی ندارد شما در حاشیه امن چه جریانی قرار دارید که هرگاه دلتان میخواد اسنادی را بعنوان اسناد محرمانه نظام ارایه میکنید و از هیچ پیگرد قضایی هم بیمی ندارید؟
مدیر پایگاه ما که با کوچکترین شکایتی حتی بعضا از طرف عناصر معلوم الحال مشابه و یا از طرف عناصر دارای سوابق ضد انقلابی و یا غیر انقلابی احضار و تفهیم اتهام میشویم و در مسیر محاکمه قرار میگیریم بی صبرانه منتظر شکایت آقای عبدالله شهبازی سابقا توده ای و یا هر شخصیت حقیقی و یا حقوقی دیگر در جایگاه وکیل مدافع وی میباشیم... بدیهی است در نقد و بررسی سوابق مشبوه مورد نظر است و نه سوابق دیگر...  والامر الیکم
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
0
1
با عرض سلام و تشکر از سایت عماریون.
1- می خواستم بدونم این مسائل فقط برای دولت یازدهم می باشد یا دولت نهم و دهم هم درگیر این مسائل بوده است و اگر ما به شما کد بدیم پیگیری میفرمایید .
2- در مورد جناب آقای شهبازی هم این به اصلاح افشاگری های شما بعد از افشاگری ایشون در مورد زمین خواران شهر شیراز و انتشار رساله زمین و انباشت ثروت می باشد.
ناشناس
|
Japan
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
0
1
درست و غلط امر دیگری است ولی این اسناد دست شماچه می کند اصلا انتشار آنها قانونی است اگر کس دیگری مشابه این اسناد را منتشر کند چه برخوردی با او می شود جواب این پرسشها احتمالا مقدار سندیت اسناد را ثابت می کند
مدیر پایگاه این اسناد توسط دستگاههای مربوطه از طبقه بندی خارج و در سالهای قبل رسما منتشر شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: