آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۳۹۵۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
یک بام ودو هوای دولت در لغو سخنرانی یک نماینده
جنجال‌آفرینی دولت و رسانه‌های اصلاح‌طلب در موضوع لغو سخنرانی علی مطهری و تبدیل آن به مسئله اصلی این روزهای کشور در حالیست که روز قبل از اربعین نیز دانشگاه دولتی علوم پزشکی کرمان با سخنرانی وی در این دانشگاه مخالفت کرده بود.

"عماریون"- جنجال‌آفرینی دولت و رسانه‌های اصلاح‌طلب در موضوع لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد توسط دادستان مشهد و تبدیل کردن آن به مسئله اصلی این روزهای کشور در حالی است که روز قبل از اربعین ( 29 آبان) یعنی یک روز قبل از لغو سخنرانی نامبرده در مشهد، دانشگاه علوم پزشکی کرمان که یک دانشگاه دولتی است با سخنرانی وی در جمع دانشجویان این دانشگاه مخالفت کرده است.

این سوال مطرح است که چگونه دانشگاه‌های دولتی هم به دلیل مواضع سخیف و تنش‌زای این نماینده حاشیه‌ساز حاضر نیستند عواقب سخنرانی وی را بپذیرند و به علی مطهری مجوز سخنرانی بدهند ولی از آن طرف بخاطر لغو سخنرانی در مشهد که توسط دادستان مشهد صورت گرفته، جار و جنجال راه انداخته و فریاد وااسفا برای آزادی بیان سر می‌دهند به گونه ای که در روز تعطیل چندین نامه ارسال شده و کمیته ویژه برای این موضوع تشکیل می‌شود و رئیس‌جمهور نیز روز بعد طی نامه‌ای تند، لغو سخنرانی نامبرده را مایه شرمساری می‌داند.

منبع: فارس
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
0
1
چرا سخيف عماريون ؟ چون بر خلاف منويات شماست ؟ چون آزاده ست ؟ اى كاش بخاطر حفظ ظاهر و مصالح حكومت هم كه شده اين يه دونه مخالف رو تحمل مى كرديد !
نام:
ایمیل:
* نظر: